Haftanın en iyi iPhone ve iPad uygulamalarında bu hafta yine en çok indirilen, kullanılan ve beğenilen uygulamaları sıraladık. iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bu uygulamalar arasında flash oynatma, fener, fotoğraf düzenleme uygulamaları ve özel fotoğraflarınızı koruyan bir şifreleme uygulamasının yanı sıra bir de mesajlaşmalarda kullanabileceğiniz ücretsiz ifadeler uygulaması bulunuyor.

Photon Flash Player for iPhone – iPhone İçin Flash Oynatma Uygulaması

Bir iPhone uygulaması olan Photon Flash Player for iPhone, Appsverse Inc. tarafından geliştirilen ve bir de özel web tarayıcısı içeren bir flash video ve oyun oynatma aracıdır.

Photon Flash Player for iPhone 3

Bu aracı indirdiğinizde, Safari alternatifi güçlü bir tarayıcı olan Photon tarayıcıyı da Flash Player ile indirmiş olacaksınız. Bu uygulama aynı zamanda Amerika’da en iyi 30 uygulama arasında birinci sırada yer almaktadır. Uygulamanın isterseniz iPhone isterseniz iPad uyumlu versiyonunu hemen buradan indirebilirsiniz.

[appbox appstore 453546382]

[appbox appstore 430200224]

Torch – El Feneri

Torch iPhone uygulaması, Türkçe dil desteği de bulunan bir uygulamadır. iPad cihazınızda da kullanabileceğiniz bu uygulama iPhone ve iPad cihazlarınızı bir el fenerine dönüştürüyor.

torch

Hem hızlı hem de parlak bir fener istiyorsanız App Store’da en beğenilen fener uygulaması olan Torch uygulamasını indirebilirsiniz.

[appbox appstore 381471023]

Pic Collage – Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

Pic Collage iPhone uygulaması, iPad cihazlarınızda da kullanabileceğiniz ve Cardinal Blue tarafından geliştirilen bir uygulamadır. Çok sayıda kullanıcı tarafından severek kullanılan ve bol beğeni alan bu uygulama fotoğraflarınızı kolajlamanıza yarar. Tüm yaratıcılığınızı kullanarak istediğiniz fotoğrafları kolajlayabilirsiniz. Kesin, filtreleyin, yapıştırın ya da metin oluşturun.

pic collage

 

Bu uygulamayı parmaklarınızın arasındaki bir photoshop uygulamasına benzetebilirsiniz. Hemen şimdi indirip deneyin.

[appbox appstore 448639966]

Private Photo Vault – Fotoğraf ve Video Saklama Uygulaması

Private Photo Vault iPhone uygulaması iPad ve iPod Touch cihazlarınızda da kullanabileceğiniz, William Sidell tarafından geliştirilen bir uygulamadır. Çok sayıda kullanıcının güvenerek kullandığı bu uygulama sayesinde isteğinize göre bir parola, PIN ya da kilit deseni yardımıyla fotoğraf ve videolarınızı koruyabilir ve saklayabilirsiniz.

Private Photo Vault

Özel albümlerinize başkalarının erişimini engelleyebilir, uygulama içinde istediğiniz sayıda albüm oluşturabilirsiniz. iTunes ile sekronize olabilen bu uygulamaya fotoğraf ekleyebileceğiniz gibi buradan fotoğraf da çıkarabilirsiniz. Bu uygulama, Wireless aracılığıyla fotoğraf transferi yapmanıza da olanak vermektedir. Uygulamayı hemen şimdi indirin.

[appbox appstore 417571834]

Emoji New Style Free- Mesajlaşma için ücretsiz yüz ifadeleri

Emoji New Style Free iPhone uygulaması ücretsiz renkli yüz ifadelerinden oluşan ve Emoji Icons Free and Color Texting Messages Pro Studio tarafından geliştirilen bir uygulamadır.

Emoji New Style Free

Bu uygulamada tüm mesajlaşmalarınızda kullanabileceğiniz 100’ün üzerinde ifade mevcut. Sevimli kedi, köpek, tavşan gibi çok sayıda hayvan, el, kalp ve daha çok sayıda ifade bulunmakta. SMS, e-posta, web siteleri, notlar kısacası her yerde bunları kullanabileceksiniz. Uygulamayı hemen indirin.

[appbox appstore 523045896]

Bu uygulamalar hakkında düşüncelerinizi yorum bölümünde aktarabilir, sitemizde görmek istediğiniz diğer iPhone ve iPad uygulamalarını belirtebilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz