ücretsiz android oyunları

Bu hafta sizin için en yeni ve ücretsiz Android oyunlarını seçtik. Bu oyunları Android cihazlarınıza indirerek hafta sonunuzu keyifli hâle getirebilirsiniz.

Güneşlenirken, havuz başında, deniz kenarında ya da evinizin balkonunda Android tabletinizde ya da Android telefonunuzda bu oyunlardan biriyle vakit geçirebilirsiniz.

İşte haftanın en yeni ücretsiz Android oyunları: 

Farmer Sim 2015 

Bir simülasyon olan Farmer Sim 2015 oyunu Ovidiu Pop tarafından geliştirilmiş. Bu gerçekçi çiftçilik simülasyonu ile bir tarlanız oluyor ve siz burada istediğiniz her şeyi yetiştirebiliyorsunuz. Makinaları kullanarak toprağı sürebiliyor, tohum ekebiliyor, sonra hasatı toplayabiliyorsunuz. Bu hasatı satarak çiftliğinizi geliştirebiliyor, yeni makinalar satın alabiliyorsunuz.

Oyunun diğer bir özelliği de çiftlikte elde ettiğiniz başarıları arkadaşlarınızla paylaşabilmeniz ve onlarla rekabet edebilmeniz.

Farmer Sim 2015 indir:

[appbox googleplay com.ovilex.farmersim2015]

İnanılmaz Kaçış Amazing Run 3D 

Bu oyun üç boyutlu ve son derece gerçekçi tasarımlarıyla keyifli zaman geçirmeyi vadediyor. Yapmanız gerekenler karakterin engelleri aşmasını ve hedefe ulaşmasını sağlamak. İnanılmaz Kaçış oyunu, bir yetenek gösterisi aslında. Engelleri aşarak yeteneğinizi sergilemiş oluyorsunuz. Oyunda 40 seviye bulunuyor. 50 engelden geçmeniz gerekiyor. Oyun sırasında 4 temadan istediğinizi seçebiliyorsunuz. Açabilceğiniz 27’nin üstünde başarı seviyesi ve kazanabileceğiniz çok sayıda ödül var.

İnanılmaz Kaçış Amazing Run 3D indir:

[appbox googleplay com.Avalon.amazingrun]

Adventure Time Puzzle Quest 

Canı sıkılanlar için harika bir seçenek olan Adventure Time Puzzle Quest , son derece eğlenceli bir ilerlemeli oyun türü. Çizgi Fİlm karakterlerinin yer aldığı oyunda karakterleri toplayarak üçlü eşleştirmeler sonunda hazineleri kazanmanız gerekiyor. Karakterler birlikte olursa güç artar ve prensesi kolayca kurtarabilirsiniz. Ödüllerin yer aldığı turuvalar da oyunda yer almakta.

Oyun, en iyi geliştiriciler arasında yer alan D3 Go! tarafından sunulmuş.

Adventure Time Puzzle Quest indir:

[appbox googleplay com.d3p.cmo]

Tamirci Kızlar – Yaz Eğlencesi 

Yazın canınız sıkılıyorsa bu ücretsiz oyunu Android tabletinize ya da telefonunuza indirerek keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Tamirci Kızlar – Yaz Eğlencesi oyununda tamirci kızlar evleri ve havuzları onarıyorlar. Siz de onlara yardım ediyorsunuz. TabTale geliştiricisi tarafından geliştirilen bu oyun tamamen ücretsiz. Ayrıca TabTale, Google Play Mağazasındaki en iyi geliştiricilerden biri.

Tamirci Kızlar – Yaz Eğlencesi indir:

[appbox googleplay com.tabtale.fixitgirlstwo]

Köprü Oluşturucu Vinç Operatör 

Köprü Oluşturucu Vinç Operatör oyunu Kick Time Studios tarafından geliştirilen ücretsiz bir simülasyon. Burada kendi hayal gücünüzü kullanarak köprüler inşa edebilir, mimari yeteneğinizi konuşturabilirsiniz. Bu oyun son derece eğlenceli vakit geçirmeyi vaad ediyor. Üstelik köprüleri kent alanlarında kanallar, dereler, nehirler üzerine inşa edebiliyorsunuz. Bunu yaparken buhar silindir, vinç, kamyon, ekskavatör vinç, taşıyıcı traktör ve römork kullanabiliyorsunuz.

Köprü Oluşturucu Vinç Operatör indir:

[appbox googleplay com.kick.bridge.construction.sim]

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz