Hafta, onunla birlikte birçok öncül ve özellikle de film endüstrisinden ilginç haberler aldı. Sizin için en önemli olanı seçtiler, ama hepsi sırayla.

Haftanın Premierleri

X-Men: Karanlık Anka kuşu . İncelemelere göre karar veren Fox Studio’nun son projesi oldukça başarısız oldu. Ancak bundan ilginç olmaktan vazgeçmedi. Tekrar görebildiğimizde X-Men bilinmemektedir.

“Roketci” . Eşcinsel sahneleri çıkardıktan sonra, bu hafta tüm medyada aydınlanan bir başka sansasyonel film. Elton John sahnesine çıkış hakkında biyografik film.
“Vita ve Virginia” Toplumsal Vita Sekvill-West ve “edebiyat kraliçesi” Virginia Woolf arasındaki ilişki hakkında bir başka cesur film. Tüm dünyada, sinema geçen yıl gösterildi, şimdi Rusya’ya geldi.

“Robotun çocuğu.” Kıyamet sonrası gelecek hakkında Netflix projesi. Tüm insanlığın soyu tükendi, yeraltında bir acil durum programı başlatıldı ve insansı bir robot bir insan çocuğunu embriyodan yetiştirdi. Kız toprak altında büyür ve bir kadın yardım isteyen eşiğin üstünde belirene kadar yüzey hakkında hiçbir şey bilmez.

“Hizmetçi hikayesi”, 3 sezon . Taslak akış hizmeti Hulu. Gelecek, kadınların çoğunun çorak olduğu yerlerdir, bu nedenle basit hizmetkarlar, çocuğu doğurduktan sonra diğer sahiplere giden doğumla uğraşır.

Film Haberleri

Gean haftaındaki Keanu Reeves birkaç kez aydınlattı. İlk olarak, Angolinoy Jolly ile “Ebedi” filmindeki aktörün ortaya çıkmasıyla ilgili söylentiler . İkincisi, Keanu , Netflix tarafından hazırlanan “You Are My Doubt” filminde göründükten sonra tekrar istekli oldu .

Patty Jenkins, “Wonder Woman” filminin devamının ilk posterini yayımladı . Yılın sonunda ilk fragmanı bekliyoruz ve filmin prömiyeri 2020 yazında gerçekleşecek.

“Litsifer” dizisinin hayranları için iyi haber . Hüzün bir dokunuş olmasına rağmen. Beşinci sezon olacak, ama o son olacak. Serbest bırakılması için ne zaman bekleneceği henüz bildirilmedi.

Diğer TV şovları için çok şanslı değil. Böylece, SyFy kanalı, dizinin ikinci sezonunun Happy! “Ölüm Akademisi” adlı TV şovunun ilk sezonu olacak. Ayrıca, DC ilk serinin yayımlanmasından sonra “Swamp Thing” dizisini kapattı.

Haftanın fragmanları

“Yıldızlara”

Resimde, 20 yıl önce dünya dışı bir medeniyet arayışı içinde olan babasını aramak için galaksiyi dolaşan ordu kuvvetlerinin mühendisi anlatılıyor. Filmde yer aldı: Brad Pitt, Liv Tyler, Tommy Lee Jones ve Donald Sutherland. Galası 19 Eylül .

Ford vs Ferrari

Gerçek olaylara dayanan en büyük iki otomobil üreticisinin yüzleşmesi hakkında bir film . Hikayede, tasarımcı Carroll Shelby (Matt Damon) ve yarışçı Ken Miles (Christian Bale) birlikte Ford Motor Company için 24 saat boyunca Le Mans’da Ferrari otomobiline meydan okuyabilecek bir yarış otomobili yapacaklar. Galası 15 Kasım .

“Marvel’s Jessica Jones”, 3. sezon

Geçen sezon ve Netflix ile Marvel arasındaki ilişkiye dikkat edin. Jessica, üzerinde “bir dişi keskinleştiren” bir manyakla uğraşmak zorunda kalacak. Bu konuda yardım etmek onun en iyi arkadaşı olacak. Tüm seri 14 Haziran’da satışa sunulacak .

“Dark Season 2”

Küçük bir Alman kasabası ve içinde yaşayan ailelerin hikayesi. Geçmişin karanlık sırları ve çocukların kaybolması. Yanlış olan ne? Netflix’teki tüm bölümler 21 Haziran’da.

” After the wedding ”

Bu aynı adlı 2006 filminin bir versiyonudur. Oyuncular: Julianne Moore, Michelle Williams, Billy Krudup ve Abby Quinn. Sinemada galası 9 Ağustos’ta yapılacak.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz