En iyi cevap: Şu anda, Görünür yalnızca belirli Android telefonlarıyla uyumludur. Bunlar Samsung Galaxy S9 / S9 +, Google Piksel 3/3 XL, 3a / 3a XL ve Moto G7 Gücüdür. Visible’ın kendi Visible R2 telefonunu da kullanabilirsiniz.

Görünür sadece belirli Android telefonlar ile çalışır

Görünür , şu anda piyasadaki en cazip taşıyıcı seçeneklerinden biridir, ancak en azından şu an için en önemli sınırlayıcı faktör, desteklenen Android telefon serileridir.

Visible, 2014’ten beri piyasaya sürülen her iPhone ile çalışsa da, Android telefonların şu anki dizisi yalnızca aşağıdakileri içeriyor:

  • Samsung Galaxy S9
  • Samsung Galaxy S9 +
  • Google Piksel 3
  • Google Pixel 3 XL
  • Google Piksel 3a
  • Google Pixel 3a XL
  • Motorola Moto G7 Güç
  • ZTE Görünür R2

    Kendi telefonunuzu getirebilir veya doğrudan Visible’dan satın alabilirsiniz.

Zaten yukarıdaki telefonlardan birine sahipseniz, onu sorunsuz bir şekilde Visible’a getirebilirsiniz. Sadece kilidin açıldığından ve bir taşıyıcıya bağlı olmadığından emin olmanız gerekir.

Gitmenizin iyi olduğundan emin olmak için Visible’ın web sitesinde bir uyumluluk denetleyicisi var. Telefonunuzun IMEI’sini yazmanız yeterlidir (her telefonun birlikte geldiği 15 basamaklı benzersiz kod) ve gönderildiğinde, Görünür size çalışıp çalışmayacağını bildirir.

Alternatif olarak, telefonları doğrudan Visible’dan satın alabilirsiniz .

Visible, desteklediği her telefonu satıyor ve telefonları doğrudan satın alabilmenin yanı sıra, Affirm üzerinden 12, 18 ve 24 aylık ödeme planlarıyla% 0 nisan finansmanı için kaydolma seçeneğiniz de var.

Şu anda Visible’dan bir telefon alırsanız ve mevcut numaranızı getirirseniz, 200 dolarlık ön ödemeli Mastercard hediye kartı almaya da hak kazanırsınız.

Gelecekte daha fazla telefon eklenecek mi?
Henüz hiçbir Android telefonunun Visible’da kullanımı onaylanmadıysa da, yakında daha fazla eklenmesini bekliyoruz.

Verizon’un şebekesi Visible’a güç sağladığından, Verizon’da çalışan herhangi bir Android telefonunun bir noktada Visible’da çalışabilmesi gerekir .

Visible’ın programına yeni telefonlar eklendiğinden, buna göre güncelleme yapacağımızdan emin olacağız! Şimdilik, Visible ile satın almak için bir telefon arıyorsanız, işte birkaç cazip seçenek.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz