Dünya’da ilk kez kitap olarak yayımlanan, daha sonra video oyunları ve filmleriyle karşımıza gelen Harry Potter ile ilgili sevenlerini heyecanlandıracak yeni bir proje söz konusu. Harry Potter ve Felsefe Taşı’nın 20. yıldönümüne özel, iki yeni proje tasarlandığı duyuruldu. Hazırlanan bu iki proje Unscripted Television ve Warner Horizon iş birliğinde üretiliyor.

Harry Potter' serisinin yıldızı Daniel Radcliffe'ten itiraf: 'Bazı  oyunculuk performanslarımdan yoğun utanç duyuyorum'

Şirketin yaptığı açıklamaya göre, hazırlanan projelerden biri yarışma olarak diğeri ise Harry Potter filmlerinden seçilmiş sahnelerden oluşan özel bir gösteri şeklinde sunulacak. WarnerMedia Kids & Family, Harry Potter ve Felsefe Taşı için hazırladıkları kutlamalarda en yüksek davetli sayısına ulaşmak istiyorlar.

Harry Potter: Ev cinleri nasıl büyücülerin kölesi oldu? | Independent Türkçe

WarnerMedia Kids & Family Başkanı Tom Ascheim, Harry Potter hayranları için özel sorular hazırladılarını ve herkesin bu soruları yanıtlayabileceğini ifade ediyor. Aynı zamanda büyücülük okulunun gerçek dünyada yaşanmasına imkan sağlanacağı ve en zor soruların ise yalnızca en iyi Harry Potter hayranları tarafından yanıtlanabileceğini ifade ediyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz