Harry Potter‘dan en iyi şekilde yararlanmak için en iyi ipucu, püf noktası ve faydalı ipuçlarının listesi: Wizards Unite

Harry Potter: Wizards Unite , Yeni Zelanda ve Avustralya’da beta testinden sonra dünyanın her yerinden indirebilir. Hayranlar artık oyunu iOS ve Android’de indirebilir ve sihirbazlık dünyasını keşfedebilir, Şaşırtıcıları giderebilir, iksirleri biraraya getirebilir ve diğer cadı ve sihirbazlarla birlikte Fortress’leri alabilir.

Ancak Pokémon GO nispeten basit olsa da, Harry Potter: Wizards Unite biraz daha karmaşık. Oyunu oynarken biraz kaybolduğunuzu düşünüyorsanız, endişelenmeyin – oyun piyasaya çıktığından beri oynuyorduk ve geçmemiz gereken birkaç bilgi birikimimiz var.

İşte en iyi Harry Potter: Sihirbazlar AR-etkin sihirbazlık dünyasından en iyi şekilde yararlanmak için ipuçlarını ve püf noktalarını birleştirin.

Seçimlerinizi değiştirin

Wizards Unite’in büyücü dünyasına ilk atladığınızda, yalnızca tercih ettiğiniz ev için değil, asanız, unvanınız ve daha fazlası hakkında bir karar vermeniz istenir. Bu, bazı oyunculara çok zor gelebilir, ancak endişelenmeyin; bu seçimler herhangi bir noktada serbestçe değiştirilebilir.

Seviye 6’da açılan, mesleklerle benzer bir hikaye. Oyuncular, Fortresses’te karşılaştığınız mistik düşmanlara adapte olmalarına izin vererek herhangi bir noktada meslekler arasında geçiş yapabilirsiniz. Sadece savaşa başlamadan önce değiştirdiğinizden emin olun!

Günlük ödevleri tamamla

Uygulamanın sağ alt köşesinde, özellikle Günlük Atamalar için bir musluk bulacaksınız. Basit bir dokunuş sizi, adından da anlaşılacağı gibi günlük olarak güncellenen ödevlerin listesine götürecektir. Bu görevler genellikle oldukça basittir ve altının, XP’nin ve eşyaların ödülü bunları yapmaya değer.

En azından, yeni oyuncuların oyun içi oyunların başında XP, eşyalar ve iksir malzemeleri üretmeleri için iyi bir yol.

Üst düzey karmakarışıklardan kaçının

Pokémon GO’da karşılaştığınız çeşitli Pokémon gibi, Şüphesiz, Harry Potter’da seyahatlerinizde karşınıza çıkacak şeytani yaratıklar: Wizards Unite. Şaşırtıcıların çoğunluğu dövmek o kadar zor olmasa da, nadiren ve çok güçlü – Şaşırtıcı olanlarla her zaman ve tekrar karşılaşabilirsiniz.

Ekranın üstündeki çubuğun kırmızıya döndüğünü görürseniz, kendinize bir miktar Magic Energy kaydedebilir ve kaçabilirsiniz. Bu üst düzey düşmanları ele geçirmeden önce sihrinizi daha güçlü hale getirmek için bazı iksirleri seviyelendirmeniz veya düşürmeniz gerekecek.

Yazım yayınınızı geliştirin

Heceleme konusunda son derece hassas olan kitap ve filmlere rağmen, Harry Potter: Wizards Unite’da durum böyle değil. Yakalamalar ve savaşlar sırasında, büyüyü yapmak için izlemeniz gereken bir taslak sunulur.

Düz çizgiler karmaşık olsa da, sunulan bazı daha zor büyüler vardır ve yavaşlamaya ve mükemmel çizgiyi takip etmeye istekli olsanız da, sonuçta biraz iç karartıcı bulabilirsiniz. Mükemmel büyüyü takip etmek yerine, hızlıca denemeyi dene – şansın hafif hatalarda bile büyünün daha güçlü olacağı.

Spell Energy için Inns’i ziyaret edin

Yazım denetimi yaparken, yaptığınız her büyünün Yazım Enerjisini kullandığına dikkat çekmeye değer – Pokémon GO’daki Pokéballs gibi düşünün. Zor kazandığınız nakit parayı altın için harcayabilseniz ve enerji salgılamanıza rağmen, bir yürüyüşe çıkıp bir sürü hanı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

En iyi bölüm, bir Inn’i beş dakika sonra tekrar ziyaret edebilmenizdir, bu yüzden gidiş-dönüş bir yolculuğa çıkacaksanız, gözettiğiniz Kaleyi almak için yeterli Yazım Enerjisine sahip olmalısınız.

Büyü enerjisini elde etmenin tek yolu bu değil – aslında, Harry Potter’da daha fazla büyü enerjisinin nasıl elde edileceğine dair ayrıntılı bir rehberimiz var: Büyücüler için mücadele ediyorlar.

Arkadaşlarla daha hızlı seviye atla

Harry Potter: Sihirbazlar Unite arkadaşlarla oynamak için tasarlandı ve oyun bunu yapanları ödüllendirdi. Bir sonraki aşamaya geleceğimiz Kale’yi ele geçirmek için arkadaşlarınızla birlikte çalışmanın yanı sıra, bonus XP için arkadaşlarınızla bir dizi zorluğu da tamamlayabilirsiniz.

Hızlı bir şekilde seviye atlamak ve büyücülük dünyasında gizlenen en tehlikeli yaratıkları ele geçirmek istiyorsanız, sizinle birlikte bir ya da iki arkadaşınızı almaya değer olabilir.

Kaleler İçin Doğru Mesleği Seçmek

Harry Potter’daki Meslekler: Sihirbazlar Birliği, RPG’lerde bulacağınız sınıflara benzer, her rol farklı güçlü ve zayıf yönleri sunar. Bir Seherbaz (yüksek hasar), Magizoolog (tank / şifacı) veya Profesör (büyücü) arasından seçim yapabilirsiniz.

Arkadaşlarınızla bir Kale’ye girdiğinizde, bir dizi oda içinde ilerlemek ve güçlü canavarlarla savaşmak zorunda kalacaksınız. Profesörler Meraklarla başa çıkabilir, Seherbazlar Ölüm Yiyenler ve diğer karanlık güçlere karşı etkilidir ve Magizoologlar Erklings gibi büyülü canavarlarla hafif çalışırlar. Akıllı oynayın ve sonuna kadar başarabilirsiniz!

Pokémon GO’daki Pokémon gibi, farklı iksir içerikleri sadece farklı yerlerde görünmekle kalmaz, aynı zamanda günün saatine, hava durumuna ve ayın evresine göre de değişiklik gösterir.

Yakın gelecekte bir noktada içerik yumurtlama hakkında bilgi sağlayacak olan, hayran tarafından oluşturulmuş bir site olacaktır, ancak şimdilik, özellikle nadir bileşenlerle karşılaştığınız durumları not etmek isteyebilirsiniz.

İksir işçiliğini hızlandır

İksirler Harry Potter’da çok kullanışlıdır: Sihirbazlar Birleşin, büyücünüzün gücünü geçici olarak artıran bir iyileştirici iksir ya da bir karışım mı, bu yüzden onları mümkün olduğunca sık üretmek isteyeceksiniz. İksir üretme kabiliyeti 6. seviyede açılmaktadır ve dünyaya dağılmış bulunan çeşitli bileşenlere ihtiyaç duyacaksınız.

İstediğiniz malzemeleri bulduktan sonra, iksirinizi kazanın içinde oluşturabilirsiniz. Kazanda farklı semboller çizerek işlemi hızlandırabilir ve biraz ilham almanız gerekiyorsa, sunulan farklı büyüleri görmek için köşedeki bilgi düğmesine dokunabilirsiniz. Süreci hızlandırmak için doğru kombinasyonu bulmak için çeşitli hareketleri deneyin.

Doğru sırayı keşfettikten sonra, ekranın en üstünde görüntülenecektir, böylece hepsini kendiniz ezberlemeye çalışmakta zorluk çekersiniz. Aslında bir büyücü veya cadı değilsin , değil mi?

Giriş yapmak için günlük ödüller

Bu gerçekten kolaydır – uygulamayı günde bir kez açın ve XP, eşyalar, Büyü Enerjisi ve daha fazlası şeklinde bir giriş bonusu alacaksınız. Bu bonuslar, çizgi puanınız arttıkça artar, bu yüzden yapmaya değecek bir şeydir.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz