Belli bir hayran kitlesi olan ve sınıfta kaldı dediğimiz son Hellboy filmi için aslında bir ışık söz konusu değil. İşte tüm detaylar…

Oscar ödülleri bulunan Guillermo Del Toro‘nun yazıp yönetmiş olduğu Hellboy filmleri tam not almıştı. Çok fazla bir gişe hasılatı elde edemeyen film, yinede kar ettiğini belirtelim. Belli bir zamandır birçok iddianın gündeme geldiği Hellboy filmi için, üçüncü film çekimlerinin başladığı söylenmişti. Ancak iki taraf arasında gelişen anlaşmazlıklardan dolayı, öykünün sıfırlandığı belirtildi.

Neil Marshall’ın yönetmiş olduğu birçok film ve birçok ünlünün yer aldığı film, 2019 yapımı son olurken, 50 milyon dolarlık bir yapım bütçesi olarak karşımıza geldi ama 22 milyon dolar gişe hasılatı ederek akıllarda iz bırakmıştı. Durum böyle olunca farklı durum kapılarına gidildi.

Son durum nedir?

Son olarak ise, Stranger Things’ten tanımış olduğumuz David Harbour, konu hakkında bazı açıklamalar yaparak son noktayı koydu. Açıklamaya göre, gelecekte pek fazla umut olmadığı işaret edildi. Hellyboy’u seven çok fazla insanın olduğunu ve saygı duymak gerektiğini işaret ederken, devam filmi için bir gelişmenin olmadığını dile getirdi. Artık ya umut denir yada bir risk var kokusu çıkmadı diyebiliriz.

Bu bakımdan bizlere göre, devam filmi %80 gelmeyecek, ancak bir anda ortaya bir müjde de gelebilir.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz