Hem Önünde Hem de Arkasında Ekran Olan Telefon ile Tanışın

Akıllı telefon sektörü oldukça hareketli geçmeye devam ediyor. Sektöre dahil olan Çinli üreticiler sonrasında daha da kızışan rekabet ortamı, yeni modellerin ortaya çıkmasına yol açıyor. Nitekim bu durumun son örneği oldukça ilginç bir akıllı telefon ile gözler önüne serildi. Tam olarak model numarası bilinmeyen yeni cihaz, hem arka hem de ön kısımlarında ekran ile geliyor.

Yeni Model Nubia Z18 ile Bir Tutuluyor

Daha önce ortaya çıkan Nubia Z18 modeli, aslında söz konusu durum için oldukça güzel örnek teşkil ediyor. Ancak sosyal medya üzerinden paylaşılan video, Z18 modelinin de ötesine geçen bir akıllı telefonu gözler önüne seriyor. Hem arka bölümünde hem de ön tarafında ekrana sahip olan yeni cihaz, oldukça büyük kasası ile ilgi çekici duruyor.

Her iki ekranda da hatırı sayılır bir görüntü kalitesinin var olduğu söylenebilir. Her ne kadar teknik detaylar ortaya çıkmadığından dolayı çözünürlük ve boyut gibi noktalar bilinmese de sızan video ile yorum yapılabiliyor.

Sadece İlgi Çekmek İçin Yapılmış Olabilir

Videonun paylaşım olarak nitelendirilmesi ve arkasında resmi bir duyurunun olmaması, elbette yeni akıllı telefon modeline şüpheyle yaklaşmamıza neden oluyor. Belki de sadece ilgi çekmek için paylaşılan bir videodur. Ancak Nubia markasının bu alandaki çalışmaları düşünülecek olursa bu tarz bir modelden bahsetmek mümkün olabilir.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz