Araba tutkunlarının en sevdiği seri olan Hızlı ve Öfkeli şimdi ise 9 ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bugün sosyal medyada Vin Diesel tarafından paylaşılan bir açıklamada Hızlı ve Öfkeli serisinin 9’un çıkacağının haberini verdi. Çekimlerin başlayacağını belirten Vin Diesel kullanıcılara sonunda başlıyor dedirtti.

Çekimlerin ne zaman başlayacağı konusunda sabırsızlıkla öğrenmek isteyenler için, çekimlerin 20 Nisan 2019 tarihinde başlanacağının bilgisini de vermiş olalım. 20 Nisan 2019’da çekimlerin başlayacağına dair söylentiler vardı bu duruma da bugün Vin Diesel’in Instagramında paylaşmış olduğu video sayesinde bu söylentiler kanıtlanmış oldu.

Ne Zaman Vizyona Girecek?

Ne zaman vizyona gireceği konusunda da büyük merak var, bu konuya değinecek olursak 2018’de filmin resmi sosyal medya hesabında 10 Nisan 2020 tarihinde Hızlı ve Öfkeli 9’un vizyona gireceği belirtilmişti. Bu durum üzerine kullanıcılar beklenti içine girmişti ve şimdi de çekim tarihinin belli olmasıyla tutkunları bu duruma oldukça sevindi.

Hızlı ve Öfkeli serisinin önceki filmlerinin de aralarında 2 yıl olması durumunu belirtelim. Hızlı ve öfkeli 8’de 2017 yılında çıkmıştı 9’un ise 2020 yılında çıkması 2 yıl arayı bozuyor ve 3 yıl ardından sevenleriyle buluşmuş olacaktır. Bu haber Hızlı ve Öfkeli serisinin sıkı takipçileri için daha da sevindirici olacaktır. Araba ve macera filmi hakkında başka detaylar ortaya çıkarsa bunları sizinle tekrar paylaşacağız.

Siz Hızlı ve Öfkeli 9 hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu sefer de izlenme rekorları kıracak mı?

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz