Başrollerini Vin Diesel, John Cena ve Charlize Theron gibi ünlü isimlerin paylaştığı Hızlı ve Öfkeli 9 filminin son fragmanı geldi!

Hızlı ve Öfkeli 9 filminden yeni fragman geldi - ShiftDelete.Net

İlk çıktığı günden itibaren hayranlıkla izlenilen bu film aksiyon ve araba yarışının birleşmesiyle ortaya güzel bir proje çıkarmış durumda. En başından beri ilgiyle takip edilen bu film serisi şimdi 9. seri ile izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. İşte yeni fragman!

Hızlı ve öfkeli 9 diğer serilere göre daha da heyecanlandıran bir detaya sahip. Han karakterinin geri dönmesi, bu detayın en büyük parçası. Hızlı ve Öfkeli 6 filminin sonunda Deckard Shaw’ın çarptığı otomobil içinde patlayarak öldüğünü gördüğümüz Han karakterinin geri dönüşü izleyiciler için oldukça büyük bir sürpriz oldu. Filmin ihaneti konu alacağını düşünüyoruz. Ekibe geri dönen bir diğer karakter ise Mia Toretto oldu. Paul Walker’ın hayatını kaybetmesiyle ekipten ayrılan Mia Toretto, Hızlı ve Öfkeli 9 ile geri döndü. Pandemiden dolayı defalarca gişeleri ertelenmesine rağmen, 25 Haziran 2021’de vizyona girecek.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz