Microsoft, MWC 2019 sırasında kurumlar için geliştirmiş olduğu HoloLens 2’yi duyurdu. Peki yeni HoloLens 2 ne gibi yeniliklerle beraber geliyor? 

Microsoft’un kurumlar için geliştirmiş olduğu HoloLens teknolojisi gelişerek HoloLens 2 adıyla yeniden karşımıza çıkıyor. Peki gelişen bu teknolojiyle beraber yeni HoloLens ne gibi yenilikler sunacak?

Microsoft HoloLens 2 yenilikleri neler?

Microsoft’un sanal gerçeklik alanında ciddi bir önem verdiği kesin. Teknoloji dünyasında çok farklı bir bakış açısına sahip şirket, HoloLens ile bu durumu bir kez daha kanıtlıyor. HoloLens karma gerçeklik gözlüğü 2. modeliyle yeniden kullanıcı karşısına çıkıyor. HoloLens 2 ile çok daha rahat bir tecrübe sunuluyor.

Açıklanan bilgilere göre bu teknoloji 2K çözünürlük ile geliyor. Görüş açısı başına tam 47 piksel sunan teknoloji, ilk teknolojiye kıyasla görüş alanını daha fazla arttıracak şekilde yenilenmiş. HoloLens 2 ile beraber 3D ToF sensörü de artık kullanıcıya sunuluyor.

HoloLens 2 Fiyat Bilgileri

Kullanıcıya yönelik deneyimlerini daha fazla arttırmak isteyen şirket, bu sefer karbon fiber malzemeye ağırlık vermiş durumda. Bu malzeme ile daha fazla konfor ve ısı yönetimi kontrol edilebiliyor. Bunların dışında ise cihaz hakkında bazı teknik bilgiler açıklanmamış durumda.

HoloLens 2 fiyatı ise 3500 dolar olarak belirtildi. 2019 yılı içerisinde satışa çıkması beklenen ürün ile beraber Dynamics 365 Remote Assist desteğini de birlikte alırsanız, sizlere bir kas hediye edilecek.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz