Geçtiğimiz hafta, Honor , Honor 20 Pro’nun kamera özelliklerini gösteren bazı örnekleri paylaştı ve kameranın akıllı telefonda ilk kez f / 1.4 diyafram lensi kullanacağını açıkladı. Paylaşılan ilk örnekler, 20 Pro ile ilk kez tartışmaya giren yeni AIS Süper Gece modunu gösterdi.

Daha fazla kamera örneği Weibo’da ortaya çıktı ve Bang Gogo tarafından Twitter ve Instagram’a gönderildi . Honor 20 Pro’nun ne kadar uzaklaştırabileceğine bir göz atıyoruz. Elbette, fotoğraflar bu platformlara yüklenirken sıkıştırıldıklarından, gerçek görüntü kalitesini değerlendirmek zor olacaktır.

 

Bu örnek fotoğraflara dayanarak, Honor 20 Pro’nun kamerasından çok şey bekliyoruz. Görüntüler mükemmel dinamik aralık gösterir, bu nedenle aynı sahnede büyük ölçüde farklı pozlar yakalayabilmeleri gerekir.

Kameranın kendimiz için yeteneklerini kontrol etmek için 20 Pro’yu uygulamamız için heyecanlıyız.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Bang Gogo 📱 💻 🔍 🇮🇩 (@bang_gogo_)’in paylaştığı bir gönderi ()

 

Honor 20 Pro, ilk olarak 10X periskop zum kamerasıyla P30 Pro’nunkine benzer olduğuna inanılan dörtlü bir kamera kurulumuna sahipti, ancak daha yakın bir sızıntı bunun böyle olmadığını ortaya koydu.

Sızıntılara göre, dört kamera olması bekleniyor. En baştan, f / 2.2 diyaframlı 16MP ultra geniş kamera, Sony IMX 586 ve f / 1.4 diyafram lensli ana 48MP kamera, 3X optik zoom ve f / 2,4 diyafram açıklığına sahip 8MP telefoto kamera ve son olarak f / 2.4 diyafram Özel bir makro kamera olduğu söylenen 2MP kamera.

Honor 20 Pro, 21 Mayıs Salı günü Londra’daki bir açılış etkinliğinde duyurulacak. Google’ın Huawei’nin Android lisansını iptal ettiğini söyleyen haberlerine rağmen, Honor View 20’nin hala güvenlik güncellemeleri alacağı ve Google Play Hizmetlerini çalıştıracağı bildiriliyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz