Honor firması, Honor 20 serisinde dört kamera kurulumu için teaser paylaştı
Honor, sosyal medyadaki Honor 20 serisi akıllı telefonların tanıtımlarını paylaşıyor. Serinin 21 Mayıs’ta Londra’da piyasaya sürülmesi planlanıyor ve arkasında dörtlü kamera kurulumu olması bekleniyor.

Honor 20 serisi, 21 Mayıs’ta Londra’da başlayacak ve bu dizide üç telefon bekleniyor. Şirket kısa süre önce, yaklaşmakta olan cihazdaki dörtlü kameraları saran sosyal medya tanıtıcıları üzerine bir resim paylaştı.

Resmi cihazdaki lensler hakkında çok fazla bilgi vermiyor, ancak Twitter’da @ rodent950 tarafından gönderilen bir Slashleak katılımcısı, biri Honor 20 serisi akıllı telefonların kullanacağı lens türünde ipucu veren iki poster daha paylaştı. Afiş, ilk kabarcığın normal bir resim taşıdığı ve ikinci kabarcığın ilk görüntünün daha geniş bir görüntüsünü taşıdığı dört kabarcığa sahip olduğu görüldü.

Posterdeki üçüncü balon, bulanık bir arka plana sahip bir ipucunun sinyallerini veriyor. Dördüncü kabarcık, birinci ve ikinci kabarcığın görüntüsünde görülebilen iki kuşun yakından görünüşünü gösteriyor.

Honor 20 ve Honor 20 Pro Telefonun Özellikleri

Bu çekimlere dayanarak, Honor 20 serisinin veya en azından Honor 20 Pro‘nun ultra geniş açılı lens, makro lens ve telefoto zoom objektifi bulunan bir birincil sensöre sahip olacağını varsayabiliriz. Teaser daha önce sızdırılmış olan renderlere ve Honor 20 ve Honor 20 Pro kamera özelliklerine uygun olarak oturur.

Honor 20 Pro‘nun 6.6 inç OLED ekran, Kirin 980 işlemci, 6GB / 8GB RAM ve arka tarafta dörtlü kamera kurulumu olması bekleniyor. Slashleaks, Honor 20 ve Honor 20 Pro kamera özelliklerini açıkladı;

 

Honor 20 Pro‘nun, 3x optik zoom + 2MP makro sensörlü 48MP Sony IMX586 ana sensör + 16MP süper geniş açılı lens + 8MP telefoto lensi olacağı bildiriliyor . Pro olmayan varyantın kamera özellikleri de telefoto lens hariç aynıdır. Onur 20, 3x optik zoom sensörü yerine 2MP derinlik sensörüne sahip olacaktır.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz