Bu yazımızda Honor 20’nin Türkiye fiyatını sizlerle paylaşacağız. Daha önceki yazımızda Honor 20’nin başka ülkelerde olan fiyatını sizlerle paylaşmıştık. Eğer başka ülkelerde olan fiyatını merak ediyorsanız bu linke tıklamanız yeterli olacaktır. Türkiye pazarında satışa çıkarılacak olan Honor 20’nin tanıtım etkinliği dün İstanbul’da gerçekleşti.

Türkiye pazarında satışa çıkarılacağı daha önceden söylentiler arasında yerini alıyordu. Bu söylentiler gerçekleşti ve Honor 20’nin tanıtım etkinliği dün İstanbul’da gerçekleşti. İstanbul’da yapılan bir toplantıda cihazın Türkiye’de satışa sunulacak fiyatı da açıklandı. 1080 x 2340 piksel ekrana sahip olan cihaz, 6,26 inç büyüklüğe de sahiptir.

Kirin 980 işlemci ve Android 9.0 işlemci olan cihaz, 6 GB RAM barındırıyor. Depolama alanı konusunda 128 GB olan cihaz, aynı zamanda dörtlü kamera sistemine sahip. 48 + 16 (geniş açı) + 2 (alan derinliği) + 2 (Makro) MP olmak üzere toplam dörtlü kamera sistemine sahiptir. Ön kamerası ise 32 MP. Cihazda parmak izi teknolojisi de yer almaktadır. Batarya konusunda 3750 mAh değerinde pil barındırıyor.

Hızlı şarj desteği olan cihazın 22.5 W SuperCharge desteği yer almaktadır. Yani yarım saatte şarj seviyeniz %50 oluyor. Son olarak Honor 20’nin Türkiye fiyatına gelelim. Cihazın Türkiye’de satış fiyatı 4.799 TL olacaktır. Türkiye fiyatı 4.799 TL olarak açıklandı ve diğer ülkelerde piyasaya hangi fiyatla sunulduğunu inceleyebilirsiniz. Honor 20 ailesinin Pro üyesi de Türkiye pazarında satışa sunulmayacaktır. Honor 20 için soru ve görüşlerinizi alt tarafta yer alan yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz