Honor 7C Modeli A101 Mağazalarına Geliyor

Son dönemde adını sıklıkla ucuz teknolojik ürünler ile duyuran A101 mağazaları yeni bir ürünün satışına hazırlanıyor. Honor 7C modeli çok yakında Türkiye pazarında satışa sunulmaya hazırlanırken şirketin satış için A101 mağazaları ile görüşme halinde olduğu iddia edildi. Yani Honor 7C modeli çok yakında A101 mağazalarında uygun etiket fiyatı ile satışa sunulacak gibi görünüyor.

A101 Honor 7C Fiyat Ne Kadar?

A101 mağazalarında satılacağı iddia edilen Honor 7C modelinin Türkiye fiyatı henüz açıklanmadı. Ancak şirket yurt dışında modelin satışlarına başladı. Yurt dışı fiyatları incelendiğinde Honor 7C modelinin Çin pazarında 115 Euro üzerinden satıldığı görülüyor. Cihazın özellikleri ve fiyat karşılaştırması yapıldığında ülkemizde eklenen vergilere rağmen yine de alınabilir cihazlar kategorisinde kalacağı tahmin ediliyor.

Honor 7C Özellikleri

Android Oreo işletim sistemi yüklü olarak kutudan çıkan Honor 7C kamerası ile de takdir topluyor. Cihazın ön kısmında 8MP çözünürlüklü kamera yer alırken arka bölümünde ise bir 13 MP çözünürlüklü diğeri ise 2 MP çözünürlüklü 2 adet kamera yer alıyor. 3 GB ve 4 GB olmak üzere iki seçenek sunan cihaz da Snapdragon 450 işlemci yer alıyor. Honor 7C ekran büyüklüğü 5,99 inç olarak açıklanırken 2.5D kavisli ekran kullanılması da cihazın görünümünü son derece hoş bir hale getiriyor. Ekran formatı ise 18:9 olarak uygulanmış durumda.

 

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz