Honor 9 Lite cihazlarda güvenlik açıklığının giderilmesi için bir güncelleme yayınlandı. Çinli dev şirket Huawei, Honor 9 Lite için yeni bir yazılım güncellemesi aldı. Gelecek olan bu güncelleme ile beraber sistem güvenliğinde iyileştirmeler ortaya çıkacak. Cihazın performansını yüksek oranda arttıracak olan bu güncelleme, EMUI 9.1.0.130 yazılımı ile beraber gelecek. 203 MB’lık depolama alanı gerektiren bir güncelleme olduğundan da bahsedelim.

Güvenlik yaması olarak hangisinin kullanılacağı konusunda bir açıklama gelmese de 2019 Ağustos ayının koruma politikasının sürülmesi bekleniliyor. Geçen ay Huawei’nin EMUI 10 arayüzü, Honor ailesi için Eylül ayının sonlarında hazır olacağına dair açıklama yapmıştı. Ortaya çıkan güvenlik açığı için hazırlanan güncelleme sonunda kullanıcılarla buluşacak. EMUI sürümleri ve güncelleme boyutları pazara ve cihazlara göre farklılık gösterebilir.

Eğer güncellemenin gelip gelmediğini merak ediyorsanız. İlk olarak Ayarlar alanına girin. Daha sonra Sistem, ardından Yazılım güncellemesi ve son olarak Güncellemeleri Kontrol Et adımlarını takip ederek, güncellemenin gelip gelmediğini öğrenebilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz