Bu haftanın başlarında, Honor VP’si George Zhao , bir sonraki Honor X modelinin birkaç yönünü ima eden bazı maddi öğelerin yanında Honor 9X’in paketlemesinin birkaç teaser görüntüsünü yayınladı .

Son zamanlarda, önceki Honor X cihazlarının mirasını Honor 3X’e geri götüren mirasını gösteren bir tanıtım videosu ortaya çıktı. Videonun sonunda, Honor 9X’in perakende ambalajının yanında bir 23 Temmuz çıkış tarihi de sunuluyor.

Ne yazık ki, 9X ile ilgili başka hiçbir şey söylenemez, ancak en azından bir çıkış tarihimiz var. Honor cihazları normalde Avrupa ve Hindistan gibi küresel pazarlara ulaşmadan önce Çin’de aylarca piyasaya sürüldü.

Honor 9X’in güncellenmiş bir Kirin 810 işlemci, gelişmiş kamera kurulumu ve (iddiaya göre) daha büyük bir 4.000 mAh batarya ile gelmesi bekleniyor. GPU Turbo 3.0, Kirin 810’da piyasaya sürülecekti, böylece bu cihaz için daha iyi bir oyun performansı bekleyebilirdik.

Bütçe segmentindeki sürekli artan rekabeti Realme X ve Xiaomi’nin Redmi Note 7 Pro’nun beğenisine göre göz önüne alarak, Honor X’in bu yıl bizi etkilemesini bekliyoruz. Üçlü kamera kurulumu ve açılır selfie kameralı Honor 9X Pro modelini de görmeyi bekleyebiliriz . Daha önce sızdırılmış olan paketlere dayanarak, degrade renk seçeneklerini de görebiliyorduk. Ayrıca, Honor’un X serisini USB-C’ye geçirdiği yılın bu olup olmadığını da merak ediyoruz.

İki haftadan kısa bir sürede Çin’de ilan edildikten sonra Honor 9X ile ilgili her şeyi öğreneceğiz.

Kaynak | Üzerinden

 

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz