Honor V40 serisi akıllı telefonlar, şirketin Huawei’den ayrıldıktan sonraki ilk telefonları olacak. Huawei’nin genel kötü durumu ve Honor V serisinin cazip özellik ve fiyat kombinasyonu ile Honor V40 büyük ilgi görecek.
Tanıtımı yaklaşan Honor V40 serisi akıllı telefonlar, Çin’in hakikaten en büyük online alışveriş mağazası JD.com’da görüldü!

Honor V40 serisi 3 telefondan oluşacak!
Aşağıdaki görsele göre seride üç model olacağından eminiz. Bu serideki modeller; Honor V40, Honor V40 Pro ve Honor V40 Pro+ olarak karşımıza çıkacak. Ne yazık ki, teknik özellikler hakkında bir açıklama yapılmadı. Bu akıllı telefonlar hakkında sızıntılar oldukça fazla. Dikkat çeken sızıntılardan birkaçı ise cihazlar 66 W hızlı şarjı destekleyecek ve ayrıca yanlarda kavisli ekranlar olacak.

V40 serisi farklı mobil işlemciler ile gelebilir!
Eğer bize gelen son bilgi doğruysa, şirket gerçekten ilginç bir şekilde kullanıcıların karşısına çıkacak. Weibo’da yapılan bir sızıntıya göre Honor V40 serisinin üç modeli olacak. Gelen bilginin ilginç tarafı ise, üç modelin de farklı üreticilerin farklı amiral gemisi mobil işlemcileri kullanacak olması. Tek bir seride farklı üreticilerin dört ayrı mobil işlemcisi bir seride ilk kez kullanılacak.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz