Honor markasının yeni çıkardığı Magic Earbuds kulaklıklar artık Türkiye’de. Satışa sunulan kulaklığın özelliklerini bu haberimizde sizlerle paylaşalım…

Magic Earbuds kulaklık toplam 3.5 saat kesintisiz müzik dinleme özelliğini kullanıcılara sunmaktadır. Honor, Magic Earbuds’ı kısa bir süre önce kullanıcılar ile buluşturdu. Beğenilen kulaklık Türkiye’de de satışa sunuldu. Mayıs ayında Avrupa ülkelerinde satışa sunulan kulaklıklar, artık Türkiye pazarında da yerini aldı.

Honor’ın Türkiye pazarında yerini alan kablosuz kulaklığı 32 dB’ye kadar gürültü engelleme özelliğine sahiptir. ‘Hibrit Aktif Gürültü Engelleme’ adı altında olan bu özellik sayesinde gürültü engelleniyor. Kablosuz kulaklıklar, EMUI 10 ve üzeri işletim sistemine kolay bir şekilde erişim sağlıyor. Magic Earbuds kulaklık ayrıca sahip olduğu sensör sayesinde bu kulaklığın kulakta olup olmadığını anlıyor. Kulaktan çıkarıldığı an ise müzik çalmayı durduruyor.

Tekrar kulaklığı kulağınıza taktığınız zaman müzik çalmaya devam ediyor. Honor Magic Earbuds, dokunmatik yüzeyde kontroller bulunmaktadır. Bu kontrolleri isteğe göre özelleştirebilirsiniz. Kablosuz kulaklığınızın kontrolü bu durum sayesinde sizin elinizde oluyor. Magic Earbuds kulaklıkların kullanım süresi ise 13 saate kadar çıkabiliyor. Son olarak Türkiye’de satışa sunulan Magic Earbuds kulaklık, 799 TL olarak karşımıza çıkıyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz