HP akıllı saat, rekabetin kızıştığı bir pazara girmek üzere. Moda tasarımcısı Michael Bastian, HP ve satış konusunda uzman bir firma olan Gilt ile bir ortaklığa imza atıyor. İmzalar elbette bu sonbaharda yeni HP akıllı saat ve onun satışı için atılıyor.

HP akıllı saat, Gilt firmasınca “Hewlett-Packard tarafından üretilen Michael Bastian akıllı saati” şeklinde tanımlanıyor. Bu saat, sportif tasarıma ve yuvarlak bir ekrana sahip. Bu yapı aslında Motorola Moto 360 akıllı saat ile küçük benzerlikler taşımakta. Fakat 44 milimetrelik ekran Motorola’nın akıllı saatlerine oranla alışılmış kol saatlerine daha çok benziyor.  HP akıllı saat kullanıcılara kahverengi deri, siyah kauçuk ve yeşil naylon saat kordonu seçenekleriyle gelecek.

michaelbastian_HP_akilli saat

HP Akıllı Saat Alışılmış Bir Tasarım Taşıyor

HP akıllı saat kullanıcıların garipseyeceği kare ve dikdörtgen ekran gibi tasarımlara yönelmemiş. Klasik kol saatlerinin şeklinden uzaklaşmadan ve saat kordonları için kullanıcılara seçenek sunarak bir akıllı saat üretmeyi seçmiş.

HP akıllı saat Android ve iOS sistemlerinin ikisi ile de uyumlu olacak. Ayrıca e-posta ve mesaj bildirimleri ile spor güncellemelerini alacak. Müzik dinleme ayarları ve hava durumunu görüntüleme gibi özelliklere de sahip olacak.

HP akıllı saat hakkında başka bir ayrıntı bulunmamakta. Sonbahar döneminde yeni akıllı saat kullanıcılara sunulacak.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz