HTC Desire 200, ilk olarak geçtiğimiz mayıs ayında adını duyduğumuz ve HTC Android serisine ait yeni bir olası akıllı telefon. Giriş seviyesi özellikleriyle dikkat çeken cihazın fotoğrafları ve birçok özelliği sızdı.

HTC Desire 200’ün Olası Özellikleri

HTC Desire 200, 3.5 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olacak. Ekran çözünürlüğününse 320×480 piksel olması bekleniyor. İşlemci konusunda tek çekirdekli bir işlemci kullanacağı iddia edilen bu HTC Android telefonun söz konuş işlemcisi 1 GHz frekansında görev yapacak türden görünüyor. Söz konusu işlemciye 512 MB değerinde bir RAM donanımı eşlik edecek. Dâhili depolama birimi olarak 4 GB seviyesinde bir parçanın seçildiği yeni telefonda yer alacak mikro SD kart yuvası üzerinden daha fazla depolama alanına ulaşmak da mümkün olacak.

htc desire 200 mobil13

Telefonun arka kısmında bulunacak olan 5 MP değerindeki ana kamera ile fotoğraf ve video çekilebilecek. 1400 mAh değerinde çıkarılabilir bir pilin kullanılacağı telefonun Android 4.0 Ice Cream Sandwich işletim sistemiyle yüklü geleceği belirtiliyor.

htc desire 200 mobil13 5

Tüm HTC akıllı telefonlarda olduğu gibi HTC Desire 200 de HTC Sense arayüzünü kullanacak. Fakat hangi HTC Sense sürümünün telefonda olacağı bilinmiyor.

htc desire 200 mobil13 2

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz