HTC Desire 620 akıllı telefon gelecek yıl resmen duyurulacak. Duyurunun öncesinde akıllı telefonun fotoğrafları ve çoğu özelliği ortaya çıktı.

HTC Desire 620 64 bit CPU ve 5 inç HD ekrana sahip olacak. Bulgar blog sitesi Nixanbal tarafından yayınlanan bu fotoğraflar bir süre sonra silindi. Bununla birlikte bu kısa süre, fotoğrafların yayılması için yetti.

HTC-Desire-620-birls

Fotoğraflardan anlaşıldığı üzere HTC Desire 620 tamamen plastikten yapılacak. Ayrıca ön kısmında hoparlörler taşıyacak. Boyutlarla ilgili kesin bilgi olmasa da telefon 720p 5 inç HD ekran bulunduracak. Akıllı telefon Android 4.4.4 KitKat ile çıkış yapacak. Fakat Tayvanlı şirket muhtemelen cihazın Android 5.0 alması için uğraşacak. 1.2GHz dört çekirdekli Qualcomm Snapdragon 410 işlemci 64 bit olacak ve 1GB RAM bulunacak.

HTC-Desire-620-1

Telefonda sadece 8GB dahili bellek olacak. Bununla birlikte bu kapasite mikro SD kartla 64GB’a çıkarılabilecek. Otomatik odaklanabilen, LED flaşlı ve video kaydedebilen 8MP arka kameranın yanı sıra bir de 5MP ön kamera olacak ki bununla harika selfie fotoğraflar çekilebilecek.

HTC Desire 620 akıllı telefonun Ocak ayında $320 fiyatla satışa çıkması muhtemel.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz