HTC M8 kod adlı akıllı telefon 25 Mart tarihinde tanıtılacak. Londra ve New York’ta aynı anda gerçekleşecek özel bir etkinlikle başta teknoloji severler olmak üzere tüm dünyanın beğenisine sunulacak olan HTC akıllı telefon, HTC One serisinin üzerine gelecek ve şirketin akıllı telefon dünyasındaki yeni üst seviye ürünü konumunda bulunacak.

HTC One modeline göre az da olsa daha büyük bir ekrana sahip olacağı öne sürülen cihazın Samsung Galaxy S5 tanıtımının neredeyse hemen ardından duyurulması iki şirket arasındaki yoğun rekabeti bir kere daha ortaya koyuyor.

htc m8

HTC One’ın rakiplerine göre bira daha pahalı olmasına neden olan ancak kullanıcıların da beğenisini kazanan alüminyum gövdenin HTC M8 üzerinde de kullanılıp kullanılmayacağı büyük merak konusu. Bununla birlikte bu zamana kadar sızan HTC M8 fotoğrafları ürünün yine alüminyum gövdeyle geleceğini gösteriyor. Ancak Samsung Galaxy serisine göre fiyat konusunda dezavantajı bulunan serinin özellikle de iki ürün arasında kalan kullanıcılar için önemli bir kıstas olduğu öne çıkıyordu.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz