HTC Mart ayında gerçekleştirilecek MWC yani Mobil Dünya Kongresi’nde HTC M9 akıllı telefonu tanıtmayı planlıyor. Bu telefon gelişmiş bir kameraya ve gelişmiş ses özeliklerine sahip olacak. HTC M9 akıllı telefonun yanında bir de akıllı saat tanıtılacak.

HTC şirketine yakın olan kaynaklar şirketin, üç yıldır düşen satış sayılarını arttırmayı hedeflediğini belirtiyorlar. Hatta şirket HTC M9 telefon ile bu dönemin en yüksek satışını yapmayı planlıyor.

htc m9

Kod adı M9 olan telefon, 20MP arka kamera ve HTC UltraPixel ön kamera taşıyacak. Telefon hakkında şu an pek fazla ayrıntı verilmediği için donanım ve yazılım hakkında bir şeyler söylemek oldukça güç. Bununla birlikte bir akıllı saatin de tanıtılacağı bilinmekte. Bu akıllı saat bir fitness hizmetine bağlı olacak. Fitness hizmeti için bir merkezle ortaklık yapıldı bile.

Barselona’da Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılacak telefon için daha çok bilgi zaman geçtikçe ortaya çıkacaktır. Mobil Dünya Kongresi’nde HTC’nin yanı sıra Samsung, Huawei, Nokia’nın telefon bölümünü satın alan Microsoft ve daha çok sayıda telefon devi yer alacak.

Kaynak : Mobil131 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz