Teknoloji devi HTC, yaptığı yeni atılımlarla adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Gerek geliştirdiği cihazlar gerek yeni projeleriyle ile ilgileri üstüne çeken teknoloji devi, yeni bir sürpriz ile kullanıcılarını sevindirecek.

One M8 ile birlikte duyurulan ve kullanıcılar tarafından çok da beğenilen Dot Wiew kılıfı fazlasıyla olumlu eleştiri toplamıştı. Sunduğu özelliklerle kendisin bir adım öne çıkarak kapaklı kılıfı, varsayılan ayarlarıyla da düzenlenen çeşitli ayarlayıla da oldukça kullanışlı bir aksesuar. Farklı bildirimlerle akıllı telefon sahiplerinin ihtiyacını karşılayan bu aksesuar için HTC de yeni güncelemesi ile tema desteği vermişti.

Genel olarak telefon kullanıcılarının sürekli kullandığı bir aksesuar olan kılıflar, hem estetik hem de dayanıklılık açısından telefonlara pozitif bir etki ediyor. Görünümü daha hoş hale getiriyor, yere düştüğünde de zarar görmesi bir o kadar daha zorlaşıyor.

Diğer HTC kullanıcılarının da bu konudaki isteğini değerlendiren teknoloji devi, Dot Wiew kılıfını diğer modeller için de kullanılabilir hale getirecek. Üç versiyona ayrılacak olan kılıfda farklı sengmentler hedefleniyor.

htc one m8 dot wiew kilif

HTC Dot Wiew Kılıf Versiyonları Üçe Ayrılacak

Dot Wiew Premium versiyonu One M8’in yanında Butterfly devamı bir model, Windows Phone akıllı telefonu ve selfie merkezli yeni modelle uyumlu olacak. Kılıfın standart versiyonu ise A51 kodlu bir model ile, Dot Wiew Lite ise A21 ve A11 modelleriyle uyumlu olabilecek.

Kılıfın şuanki Dot Wiew Premium olduğu tahmin ediliyor. Standart ve Lite modelleri ise Premium‘dan farklı olmak üzere kırpılmış veriyonlar olacak. Merakla beklenen yeni kılıfların kısa zaman içerisinde tanıtılması bekleniyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz