HTC One Android 4.2.2 güncellemesi şimdi Avrupa ülkelerinde bulunan kullanıcılar tarafından da indirilebilir durumda.

2 Temmuz günü yani bundan sadece 5 gün önce HTC One Android 4.2.2 güncellemesinin çıktığı ve Tayvan’daki kullanıcılar tarafından indirilmeye başlandığı haberini size “HTC One için Android 4.2 Güncellemesi Çıktı” başlığı ile duyurmuştuk. HTC One akıllı telefon Android 4.1 Jelly Bean yazılımı ile çıkmış olsa da HTC’nin diğer akıllı telefonlarından farklı olarak, şirket bu cihazın, Android 4.2 Jelly Bean güncellemesi alacağını açıkladı.

HTC One Android 4.2.2 Jelly Bean güncellemesi birkaç gün önce Tayvan’da indirilmeye başladıktan sonra diğer ülkelere ne zaman geleceği merak konusu oldu. Şu anda güncelleme, Avrupa ülkelerinde de indirilebilmekte ve HTC One akıllı telefonlara yeni değişiklikler ve özellikler getirmekte.HTC One

Android 4.2.2 güncellemesi ile gelen DayDream, kilit ekranı widgetları ve hızlı ayarlar gibi özelliklerin yanı sıra, bazı kullanıcıları heyecanlandıran birkaç ek özellik de söz konusu. HTC, ana ekran tuşuna uzun basarak menü uygulamasının gelmesine izin vererek nihayet korkunç siyah menü çubuğundan kurtulmayı sağlayan bir ayar sunuyor. Tüm bunların yanı sıra, güncellemeden sonra HTC One akıllı cihazınızda kamerada gelişmiş otomatik odaklanma özeliğine, durum çubuğunda batarya yüzdesi göstergesine, interaktif bildirimlere ve çok daha fazlasına sahip olacaksınız.

HTC One Android 4.2.2 güncellemesinin kendi ülkenize ulaşıp ulaşmadığını kontrol etmek için cihazınızda Ayarlar kısmına gidin ve yazılım güncellemesi kısmına girin. Burada önemli olan bir nokta da, HTC One cihazınızı bir aracı şirket ile temin etmiş olmanız durumunda güncelleme için diğerlerine göre fazladan birkaç hafta daha beklemek zorunda olmanız.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz