HTC One Android 4.2 güncellemesi tüm dünyada indirilebilir kılınmaya başladı. Kutudan Android 4.1 sürümüyle birlikte gelen son haftaların en popüler akıllı telefonlarından biri olan HTC One kullanıcıları için güzel haberin ilk izleri Uzak Doğu’dan geldi.

Fabrika çıkışı olarak Android 4.1 sürümüne sahip olarak kullanıcılara sunulan cihaz için bir yandan Android 4.3 güncellemesi çıkacağı iddia edilse de konuya gerçekçi yaklaştığımızda Android 4.2 güncellemesinin kısa bir süre için sunulmasının söz konusu olduğunu dile getirmiştik. Bununla birlikte dünkü haberimizde çift sim kartlı model için söz konusu güncellemenin indirilmeye başlandığını sizlere aktarmıştık.

htc one android 4.2 guncelleme

Bugün itibariyle Tayvan’daki HTC One kullanıcılarının resmi ve varsayılan yoldan Android 4.2 Jelly Bean güncellemesini edinmeye başladıklarını öğrendik. Bu haberle birlikte söz konusu güncellemenin tüm dünyadaki ürünlere geleceği öğrenildi. Buna bağlı olarak bu hafta için Türkiye’deki kullanıcıların da HTC One Android 4.2 güncellemesini edinebileceklerini düşünüyoruz.

Güncellemenin ardından HTC Sense 5 arayüzünde de bazı yeniliklerin olacağı gelen bilgiler arasında.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz