Teknoloji dünyasında hızla gelişen akıllı telefon piyasasına sürülen cihazlar sürekli olarak gelişmekte ve firmalar yeni projeler için adımlar atmakta.

Kullanıcıların bu cihazları artık lüks değil ihtiyaçlarını gidermek için kullandığının farkında olan teknoloji devleri, estetik açıdan da teknik açıdan da tercih edilebilecek yeni akıllı telefonlar geliştirmenin peşinde.

HTC firmasının akıllı telefon piyasasına sunduğu ve pek çok kullanıcı tarafından ilgi gören amiral gemisi HTC One M8, estetik ve işleyiş açısından ne kadar cazip gelse de üretici firma telefonu geliştirmeye devam ediyor.

Sürekli gelişen ve yeni yazılım, donanımla donatılan cihazların olduğu alanda geri plana düşmek istemeyen HTC, amiral gemisi akıllı telefonu için yeni bir güncelleme yayınlayacağını duyurdu.

Metal kasası ile ilgilerin odağo olan HTC One M8, gelecek hafta Android 4.4.3 KitKat güncellemesi ile buluşacak. Bu sayede kullanıcıların telefondan istediği randımanı alacağını düşünen HTC, devamlı olarak projelerine bir şeyler katacağını kanıtlar nitelikte.

Android 4.4.4 sürümünün yayınlanmasından sonra HTC’nin KitKat güncellemesini iptal ettiği düşünülse de gelecek hafta kullanıcılar KitKat güncellemesi ile buluşacak.

HTC’nin Amerika şubesindeki bir yetkilinin ifade ettiğine göre Android 4.4.3 KitKat sadece kendi özellikleriyle telefona gelmeyecek. Android 4.4.4’ün çıkmasından sonra bu güncellemeyi iptal etmek yerine yeni sürümün güvenlik ve hata ayıklama gibi özellikleri KitKat’a da eklendi. Özetle gelecek olan yeni güncelleme sadece Android 4.4.3 KitKat değil Android 4.4.4’ün özelliklerin de dahil olduğu karışık bir güncelleme olacak.

htc one m8

HTC One M7 İçin Android 4.4.4 Güncellemesi Yayınlanacak Mı?

One M8’in yanı sıra One M7‘ye de Android 4.4.4 güncellemesinin gelip gelmeyeceği sorulurken yapılan açıklamaya göre HTC One M7‘ye Android 4.4.4 gelmeyecek. Eski amiral gemisi olan bu akıllı telefona direkt olarak Android L güncellemesi eklenecek.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz