HTC One M8 için Android 4.4.3 KitKat güncellemesi ile ilgili gelişmeleri hızlı bir şekilde aktarmıştık. En son geçtiğimiz hafta söz konusu yazılım güncellemesi paketinin bir hafta sonra geleceğine dair bir haber yapmıştık. Beklentiler gerçekleşti ve HTC One M8 için Android 4.4.3 KitKat güncellemesi Avrupa’daki kullanıcılara indirilebilir kılındı.

Türkiye’deki HTC One M8 kullanıcıları için de oldukça güzel bir haber bu. 2.22.401.4 “firmware” güncellemesi adını taşıyan ve 613 MB kadar büyüklüğe sahip paketin indirilmesiyle birlikte kullanıcılar birçok sistem iyileştirmesinin yanı sıra Android 4.4.3 KitKat işletim sistemine kavuşuyorlar.

android 4.4.3 kitkat htc one m8 guncelleme

Wi-Fi, Bluetooth ve mobil veri gibi kablosuz bağlantı teknolojileri konusunda kayda değer iyileştirmeler ve performans artışı vadeden güncelleme Android 4.4.4 sürümünde yer alan güvenlik güncellemelerini de içeriyor. Diğer yandan HTC Sense arayüzüne yönelik de birçok iyileştirme mevcut. Boomsound, gelişmiş enerji tasarrufu ve hızlı ayarlar bölümünde de iyileştirmeler söz konusu.

HTC One M8 Türkiye Kullanıcıları

Eğer siz de bir HTC One M8 kullanıcısıysanız telefonunuzun ayarlar bölümünde yer alan hakkında kısmındaki yazılım güncelleme biriminden söz konusu güncellemeyi denetleyebilir ve indirebilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz