HTC One M9’a ait yeni bir fotoğraf sızdı. Bu fotoğrafta yeni HTC One M9 ile HTC One M8 telefonun karşılaştırıldığı görülüyor.

Sızan yeni fotoğraf HTC tarafından henüz doğrulanmasa fa bunların son derece inandırıcı olduğu kesin. Yeni HTC One M9 telefonun kod adı Hima. Bu cihaz HTC One M8 telefona çok benziyor.

Sızan fotoğrafı aşağıda görüyorsunuz. Burada ortada HTC One M8 telefon görülüyor. Solda da HTC One M9 prototipi bulunmakta. Fotoğrafın üzerinde kameranın bulunduğu yer ve hoparlörün bulunduğu yer işaretlenmiş.

HTC One M9 vs HTC One M8

Burada HTC One M9 cihazın aslında HTC One M8 telefona çok fazla benzediği görülüyor. Yine de fotoğrafla ilgili bir doğrulama gelene kadar bunun gerçek bir fotoğraf olup olmadığını bilmiyoruz.

HTC One M9 telefonun aslında daha küçük boyutlarda geleceği tahmin ediliyordu. Yani ekran boyutu 5 inç olarak kalacak diye tahminler vardı. Hima fotoğrafta biraz daha ufak görünmeliydi buna göre.

Sitemizde yer verdiğimiz HTC One M9 ile ilgili haberlere buradan ulaşabilirsiniz: [highlight]http://goo.gl/o6MZ0p[/highlight]

Bu fotoğrafla ilgili bir yorum geldiğinde haber vermeyi sürdüreceğiz. Şimdilik takipte kalın.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz