HTC tarafından çıkarılacak olan telefon hakkında önemli gelişmeler mevcut. Buna göre HTC One M9 Plus yani diğer adıyla HTC Hima Ace akıllı telefon One ailesine değil Desire ailesine dahil edilecek. Dolayısıyla cihazın adı HTC Desire A55 olacak.

HTC yeni çıkacak bu telefonu One ailesine değil Desire ailesine dahil etmek istiyor. Bu bilgi @upleaks tarafından yayınlandı. HTC One M9 planlandığı gibi tanıtılacak ancak diğer cihaz Desire ailesinin yeni üyesi olarak çıkacak.

Gelen bu yeni bilgi başka bir kaynak tarafından doğrulanmadı ancak @upleaks tarafından geldiği için doğru olma ihtimali oldukça yüksek. Bu gelişme HTC One M9 akıllı telefonun HTC One M9 Plus olmadan yani bir phablet olmadan çıkacağı anlamına geliyor.

HTC Desire A55_2

HTC Desire A55 Özellikleri

HTC Desire A55 akıllı telefon 5.5 inç QHD ekrana ve MediaTek MT6795 sekiz çekirdekli 64-bit yonga setine sahip olacak. Bunun yanında cihazda 3GB RAM, 32GB depolama alanı ve 20MP arka kamera da olacak. Önceki söylentiler bu cihazın HTC One M9 telefona benzeyeceği ancak metal yerine plastik madde taşıyacağı yönündeydi.

HTC Desire A55 akıllı telefon beyaz gül altın, gri ve kahverengi altın renklerde kullanıcılara sunulacak. Cihaz ayrıca iki farklı sürüme sahip olacak ki bunlardan biri tek SIM ile diğer de çift SIM ile çalışacak.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz