HTC One Max isimli sıradaki HTC akıllı telefon ile ilgili işletim sistemi ve arayüz konusunda yeni bilgiler sızdı. RB Men isimli yabancı mecra tarafından ortaya çıkarılan bilgilere göre ürünün birçok teknik özelliği görülebiliyor.

 

Olası HTC One Max Özellikleri

Android 4.3 Jelly Bean işletim sistemine sahip olması beklenen cihazın HTC Sense 5.5 sürüm numaralı yeni arayüz sürümünü kullanabileceği iddia ediliyor. Dört çekirdekli işlemcinin kullanılacağı öngörülen bu yeni HTC akıllı telefonda 2 GB RAM ile birlikte üst düzey performans alınmaya çalışılacak. HTC UltraPixel kamera teknolojisi bu cihazda da yer alacak.

htc one max ozellikleri5.9 inçlik ekran büyüklüğü ile gelmesi beklenen ve bu sayede phablet kelimesiyle de kendisini ifade edebileceğimiz cihazın ekran çözünürlüğünse 1080p Full HD olacağı iddia ediliyor.

HTC One Max isimli akıllı telefon ve tablet bilgisayar arası cihazın çok bir ihtimal de olsa önümüzdeki IFA 2013 etkinliği kapsamında tanıtılması gündemde. Almanya’nın Berlin şehrinde kısa bir süre sonra gerçekleşecek olan etkinlik halihazırda birçok yeni modelin kullanıcıların beğenisine sunulmasına sahne olacak.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz