Google Edition Samsung Galaxy S4 ve yine Google Edition HTC One modellerinin bazı yenilikler ve farklılıklarla kullanıcılara sunulduğu biliniyor. Bu yeniliklerden biri de duvar kağıdı uygulaması. Lazer ışını isimli duvar kağıdı uygulaması her ne kadar söz konusu saf Android işletim sistemini kullanan cihazlar için gelmiş olsa da hemen herkes kullanabilir.

Samsung Galaxy S4 Google Edition ve HTC One Google Edition kullanıcılarının cihazlarını açmalarıyla birlikte varsayılan olarak kullandıkları Lazer Işını isimli duvar kağıdı uygulamasını Android işletim sistemine sahip hemen her akıllı telefon kullanıcısı cihazına indirerek kullanabilir.

lazer isini android canli duvar kagidi mobil13

Yaptığım testte Samsung Galaxy Note 2 model telefona indirdim ve kullanmaya başladım.

android canli duvar kagidi uygulamasi lazer isini mobil13

Lazer Işını duvar kağıdı uygulamasını mobil13 güvencesiyle [highlight]buradan[/highlight] indirip kullanabilirsiniz. İndirme işleminin tamamlanmasıyla birkaç saniye sürecek kurulum sürecinin ardından “Ayarlar / Ekran / Duvar Kağıdı / Herhangi bir seçenek / Canlı Duvar Kağıtları” adımlarını izleyerek “Lazer Işını” isimli duvar kağıdını seçmeniz yeterli. Kurulum dosyasının sadece 61 KB olduğunu da belirtelim.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz