HTC yeni bir ürünle 19 Ağustos’ta kullanıcıların karşısına çıkacak. Peki, bu HTC One W8 olabilir mi?

HTC 19 Ağustos’ta New York’ta bir basın toplantısı düzenlemeyi planlıyor. Fakat bu toplantıda bizi ne ile karşılaştıracağı konusunda herhangi bir ipucu vermiyor. Bunun yanı sıra şirket, sosyal ağ hesaplarından da hiçbir bilgi paylaşmış değil. Dolayısıyla bu ürünün ne olduğu konusu tam bir gizem olarak kalıyor. Ayrıca çok fazla dedikodu mevcut olduğunu ve HTC’nin ürün hakkında hiçbir bilgi sızmaması için çok çaba sarf ettiğini de ekleyelim.

Henüz ulaşan bir söylentiye göre HTC, Windows Phone pazarına girmeyi planlıyor olabilir. Bununla ilgili bir haberi daha önce “Windows Phone 8 Kullanan HTC One M8 Gelebilir” başlığı le duyurmuştuk. Yeni söylentiler de HTC firmasının, Microsoft işletim sistemi ile çalışan bir HTC One M8 sürümü yani HTC One W8 ile Windows Phone pazarına adım atacağı yönünde.

HTC One W8

HTC One W8, Windows Phone 8.1 ile Çalışabilir

Yeni cihazın adının HTC One W8 olacağı, Windows Phone 8.1 ile çalışacağı ve HTC One M8’in tam bir kopyası olacağı tahmin ediliyor. Tam bir metal gövde, Duo Camera donanımı ve HTC’nin Boomsound hoparlör sistemi HTC One W8 cihazın daha sahip olması beklenen özellikler arasında yer almakta. Tüm bu özellikler içinde kesin olması beklenmeyen tek şey metal gövde. Hatırlanacağı üzere Japonya’da ön duyurusu yapılan ve HTC One M8 cihazın varyasyonu olan J Butterfly plastik bir gövdeye sahip görünüyordu. Gerçek şu ki, 19 Ağustos günü resmi bir tanıtım da Tokyo’da yapılacak. Bu da orijinal HTC One M8’in plastik gövdeye sahip bir varyasyonu daha olup olmayacağı sorusunu akla getirmekte.

19 Ağustos günü HTC tarafından yapılacak etkinlikte tüm bu soruların cevabını alacağız.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz