Akıllı telefon sektöründe çok uzun zamandır tanımış olduğumuz HTC, rekabet edilen ortamda çok fazla geride kaldı. Daima bir adım geride kalan markanın haklarını kısa süre önce satışa sunması ile bir kez daha durumunu görmüş olduk.

Elbette şirketin durumu çok kötü olsa bile, hazırda yer alan piyasada akıllı telefonlarına desteğini sonuna kadar veriyor. Bu bakımdan güncellemelerini yayınlamaya devam eden HTC U11 için Android Pie güncellemesi kısa süre önce geldi.

HTC U11 Android Pie güncellemesi hazır!

Android Pie güncellemesi 3.22.709.2 sürüm numarasıyla ve 1.36 GB dosya boyutu ile U11 model cihazlara Tayvan’da geldi. Güncelleme tabii ki tüm dünyadaki kullanıcılara gelecek. Ancak bu konu hakkında net bir açıklama yapılmadı.

Güncelleme notlarında geliştirmeler ve iyileştirmelerin yer aldığı görülüyor. Buna ek olarak Google+ servisi yer almadığı için BlinkFeed’den kaldırılmış durumda. Bu telefonun büyük bir kısmı Google‘a ait olduğu için HTC‘nin pek fazla söz hakkı kalmıyor.

Çok fazla sızıntının yer almasına rağmen henüz bir telefonu karşımıza sunmayan şirketin güncellemeleri ise devam edecek.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz