EUIPO yani Belge Avrupa Fikri Mülkiyet Ofisi tarafından bir belge veritabanda ortaya çıktı. Teknoloji her gün daha da ileri seviyeye taşınıyor. Yeni teknoloji sayesinde kullanıcılar yatay olarak uzatılmış bir flaşla ayrılmış dahili çift fotoğraf modül yetenekleri ile sınırlı olmayacak.

Profesyonel kameralar gibi süngü montajı ile matrisin üzerinden yer alan lensleri isteğe göre değişip kullanabilecek. Huawei, çeşitli çekim türleri için kendi optiklerini satmayı düşünüyor. Mesela makro ve geniş açılı modüller gibi. Görüntü kısmına değinecek olursak da akıllı telefonda parmak izi tarayıcısı, ekranın altında yer alacak. Nedeni ise arka ve yan panellerde sensör için özel bir alanın yer almaması. Aynı şekilde olan akıllı cihazı piyasaya süren ilk kişinin Huawei olmayacağını da sizlerle paylaşmış olalım.

Daha önceden, bu araçlar Motorola portföyündeydi. Ayrıca durdurulan Temek Telefon sahipleri cihaza mıknatıslı özel bir tutucu ile kolay bir şekilde takılan 360 derecelik ek kamera yer alabilir. Şimdilik gelen bilgiler bunlardan ibaret, ilerleyen günlerde gelen detayları sizlerle paylaşacağız. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz