Huawei, 22 Ekim’de Mate 40 akıllı telefon serisini tanıtacak ve nihayet yeni telefonların en önemli satış noktalarından birini tanıtan bir kamera örneğimiz var. Huawei’in akıllı telefon biriminin başı He Gang, Weibo profiline gün ışığında ayın bir resmini yayınlayarak ay yüzeyinin etkileyici ayrıntılarını ortaya çıkardı.

Huawei, ayın fotoğraflarını çekmeyi modaya uygun hale getiren ve bir akıllı telefonun yakınlaştırma yetenekleri için bir nevi kriter haline getiren ilk şirketlerden biriydi. Şirket ayrıca her zaman telefonlarındaki kamera performansını yükseltmeye çalışıyor ve Mate serisinin bir adım daha ileriye gitmesini bekliyoruz.

Amerika Birleşik Devletleri’nin TSMC’ye telefon üreticisiyle çalışmayı durdurmasını emrettikten sonra, sınırlı yonga seti üretimi nedeniyle Huawei Mate 40’ın sınırlı tedarikle gelmesi bekleniyor. En az iki telefon bekliyoruz – Huawei Mate 40 ve Huawei Mate 40 Pro. Huawei zaten son zamanlarda ün yapmış bir telefon markası olmayı başardı. peki bu yeni kamera örneği ile kullanıcılar arasında nasıl bir izlenime sahip olacak?

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz