Huawei tarafından Çin’den alınan bir patent ardından katlanabilir telefon üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Alınan patente göre Huawei, Galaxy Z Flip’e benzeyen ve dikey olarak katlanabilen bir telefon üzerinde çalışıyor. Yer alan diğer bir iddia ise gelecek olan katlanabilir cihazın Mate V olabileceği düşünülüyor.

Teknoloji üreticileri tarafından yenilikler sunulmaya devam ediliyor. Bazen bu yenilikler trend haline geliyor. Huawei’nin aldığı patent ile katlanabilir telefonun trend haline geldiğini görüyoruz. Samsung Galaxy Z Flip’in katlanabilir cihaz olduğunu duymuşsunuzdur. Huawei’de Samsung Galaxy Z Flip’e benzer akıllı cihaz üzerinden çalışmalarını yürütüyor. Bu çalışmaların ne şekilde ilerlediği konusunda da bir bilgi yer almamaktadır.

Huawei tarafından bugün yayınlanan Çin Ulusal Fikri Mülkiyet İdaresi’nden alınan patente göre, Huawei katlanabilir ve kapalı yapıda akıllı cihazın incelendiği düşünülüyor. Gelecek olan katlanabilir cihaz hakkında bilgimiz olmasa da Huawei hayranlarının katlanabilir telefon geleceğini duyması sevindirmeye yetiyor. Bu konu hakkında gelen detayları ilerleyen günlerde sizlerle paylaşacağız. Huawei katlanabilir telefon hakkında merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz