Hepinize merhaba arkadaşlar, yazımızda sizlere Huawei Mate 10 Lite internet bağlantı sorunu hakkında çözümleri anlatacağız.

Akıllı telefonlarda veya Tablet cihazlarda internet bağlantılarında yaşanan problemler genel olarak başı çekmektedir. Herhangi marka örneği vermeden tüm cihazlarda yaşanabilecek bir sorundur. Ve çoğumuz bu durumdan fazlasıyla yakınırız.

Bu sorunu çözmek için ilk önce interneti kullandığınız Adsl modem bağlantınızı kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Eğer modemde bir bağlantı sorunu varsa bu dolasıyla Huawei mate 10 telefonu aynı zamanda bu ağa bağlı diğer cihazları da etkileyecektir. Aynı zamanda diğer cihazları da kontrol ediniz. Mobil veriden internete bağlanıyorsanız paket içeriğinizide kontrol etmeniz gerekir. Telefonda yazılımsal bir sorun oluşabilme ihtimali olabilir. Telefonu yakın zamanda güncelleme yaptıysanız bir uyumsuzluk nedeniyle bu sorun gerçekleşebilir. Siz telefonun işletim sistemi güncellemelerini kontrol ediniz. Güncelleme olup olmadığını kontrol ederek güncelleme yapınız. Bu kontroller size hatanın sebebini ve dolayısıyla da ne yapmanız gerektiğini gösterecektir.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz