Mate 20 ve 20 Pro fiyatları açıklandı

 
Son zamanlarda Huawei‘nin yaklaşan amiral gemisi ilgili tüm söylentilerle, hala fiyatlar hakkında hiçbir şey bilmiyoruz.Yeni bir rapor sayesinde, Mate 20 ve 20 Pro bilgi dağarcığımızda ki boşluk şimdi düzeltildi.

Fiyat listesi diğer telefonları da içeriyor ve İsviçre frangı ile geliyor. Ayrıca, bu fiyatların yerel distribütörlerden perakendecilere kadar olduğunu unutmayın, böylece son müşteri biraz daha fazla ödeyecektir. Örneğin, normal Mate 20, CHF 799 yada başka bir deyişle, siyah, mavi ve alacakaranlık renklerde gelen 128 GB versiyonu için 806 dolar.Tam olarak son fiyatlandırmanın 850 ila 900 dolar arasında kalacağı anlamına gelir.

Mate 20 Pro‘ya gelince, cebinizin daha da derinine inmek zorunda kalacaksınız. Distribütörün soran fiyatı 999 CHF (1,008 $), dolayısıyla 1,100 $ ‘lık bir son fiyat çok uzak değil. Bu, tabii ki, mavi, siyah ve alacakaranlıkta 128GB modeli için.

Burada dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli nokta, fiyatların İsviçre piyasası için açık olması ve muhtemelen Avrupa’nın geri kalanı için de geçerli olacağıdır. Londra’daki 16 Ekim tanıtım gününü bekliyoruz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz