Huawei Mate 30 Pro Render, uzun süredir beklenen bir cihaz. 19 Eylül’de tanıtımı gerçekleşecek olan cihazın, şimdiden görüntüleri sızdı. Tanıtımına kısa bir süre kala Huawei Mate 30 Pro’nun Render görüntüleri sızdırıldı. OnLeaks tarafından sızdırılan görüntülere göre Mate 30 Pro’nun dört tane arka kamera sensörü ve geleceği gören OnLeaks, ekranın tam oranlarının kavisli kenarlardan dolayı ölçülemediğini belirtti.

Huawei Mate 30 Pro Render görüntülerine göre Mate 30 Pro’nun dört tane arka kamerası ve sensörü ile beraber geleceği ortaya çıktı. OnLeaks tarafından iddia edilen duruma göre ekranın tam boyutunun kavisli kenarlar nedeniyle ölçümünün gerçekleşmediğini söyledi. Cihazın özellikleri hakkında detaylar verilmese de ortaya çıkan bilgilere göre 6,6 inçlik bir ekran ile karşımıza çıkacak.

Huawei Mate 30 Pro Render’in ön kısmında yer alan kamera sistemine baktığımız zaman, üç tane sensör yer almaktadır. Kamera sensörlerinin yanında farklı sensörlerde yer alabilir. 3 boyutlu yüz kilidi açma özelliğinin bu cihaza gelip gelmeyeceği konusunda şu an için bir bilgi yoktur. Cihazın ekranda parmak izi teknolojisine sahip olup olmadığı konusunda da bilgi yok.

Görselden ortaya çıkan bilgilere göre ses seviye düğmesine yer verilmemiş ve ses açma / kapama tuşuna yer verilmiştir. Cihazın alt kısmında SIM kart girişi, USB-C bağlantı noktası bulunmaktadır. Kirin 990 yonga setinden güç alması beklenen cihazın hakkında çıkan detaylar şu an için bunlardan ibarettir. 19 Eylül’de cihazın tüm detaylarını öğrenmiş olacağız.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz