Dört kameralı ve delgi deliği ekranlı Huawei nova 5i Pro şematik yüzeyler görüntülendi

Huawei dün nova 5 serisini Çin’de vanilya nova 5 , 5i ve Pro çeşitlerini içeren bir etkinlikte tanıttı . Çinli teknoloji devinin de nova 5i Pro‘yu, Çinli perakendecinin web sitesinde yayınlanmadan önce görüntüleri ile birlikte listelendiği için duyurması bekleniyordu , ama bu olmadı ve şimdi bu görüntülerin yanlış olduğu ortaya çıktı.

Perakendecinin web sitesindeki görüntüler nova 5i Pro’yu geleneksel bir çentik, arkaya monte edilmiş parmak izi tarayıcı ve dört kamerayla – ikisi de önde ve arkada – gösterdi. Ancak, güvenilir sızıntı Evan Blass tarafından paylaşılan nova 5i Pro’nun şeması, farklı bir resim çiziyor.

Görüntüye göre Blass gibi bir yumruk delik görüntüsünü yer alacak Twitter, nova 5i Pro paylaşılan nova 5i ve parmak izi tarayıcı ve LED flaş eşlik arkasında bir dörtlü kamera kurulumu sahip.

Bununla birlikte, 5i’den farklı olarak, 5i Pro’daki dörtlü kamera, merkeze parmak izi okuyucunun hemen yukarısında kare bir biçimde yerleştirilecektir.

Bu şematikten tespit edebileceğimiz diğer şeyler, telefonun sağ tarafındaki açma / kapatma düğmesi, altta bir kulaklık jakı ve bir USB bağlantı noktası (muhtemelen Tip-C) ve üst çerçevede bir kulaklıktır.

Nova 5i Pro hakkında donanım detayları şu anda bir gizemdir ve ne zaman resmi olacağını bilmiyoruz. Ancak taşıdığı “Pro” monikeri göz önüne alındığında, nova 5i’den daha iyi özelliklere sahip olmasını bekleyebilirsiniz.

Kaynak

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz