Telefon satışları konusunda dünyada ikinci sıraya yerleşen Huawei, P Smart serisi ile de konuşuluyor. Uygun fiyata sahip olan Huawei P Smart S modeli detayları ile ortaya çıktı. Daha önceden de birçok sızıntıya sahiplik eden Evleaks, yeni P Smart S tararımı konusunda bilgiler verdi. Ortaya çıkan bilgileri bu yazımızda sizlerle paylaşacağız.

Yayınlanan raporda ortaya çıkan bilgilere göre cihaz Kirin 710 işlemcisinden gücünü alacak. Cihazda yer alacak olan su damlası çentik tasarımı dikkat çekiyor. Arka kısmında 48 Megapiksel ana kamerası yer alıyor. Üçlü kamera kurulumuna sahip olan Huawei P Smart S modeli, parmak izi sensörü ile beraber gelecek. Uygun fiyat ile gelecek olan cihaz AMOLED ekrana sahip olacak. Huawei P Smart S modeli Google uygulamaları ile beraber gelmeyecek. ABD ve Çin arasında olan gerginlik nedeniyle Google lisanslı iptal edilen cihazlar olacak.

Huawei P Smart S modelinin Google lisansı iptal edilecek. Daha doğrusu Huawei’nin tüm cihazlarının Google lisansı iptal edilecek. Huawei P Smart S modelinin fiyatı konusunda henüz bir bilgi sahibi değiliz ancak gelecek olan cihazın uygun fiyat ile gelmesi bekleniliyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz