EMEA bölgesinde oldukça popüler olan telefonlardan biri Huawei Lite olurken, son üyesi ise P20 Lite 2019 olarak karşımıza çıktı. Son gelen bilgilere göre Huawei akıllı telefonları için yeni bir adım atmış…

Huawei P20 Lite 2019 özellikleri

Son gelen bilgilere baktığımızda eğer iddialar doğru olursa P20 Lite 2019 model telefonda delikli bir ekran olacağı bekleniyor. Ekran ise 5.84 inç olacak ve Full HD çözünürlükle gelecek. Buna ek olarak ise Kirin 710 işlemcisi ile 4GB RAM ve 64GB depolama alanı bulunacak.

Tam 4 adet arka kameraya sahip olması beklenen akıllı telefonun bir kamerası ana kamera ve diğer kameralar ise ultra geniş açılı telefoto ile ToF kamera olarak gelecek. ToF ile beraber çok iddialı derinlik algılaması yer alacak.

Pil kapasitesi ne kadar? Henüz bir detay yok. Bunla beraber ön kamerası içinde bilgiler yer almıyor. Telefonun ise mavi, kırmızı ve siyah renk seçenekleri ile geleceği düşünülüyor. Akıllı telefonun fiyatı ise 280 ile 330 euro arasında yer alacak.

Şimdilik bilgiler bu kadarla sınırlı olurken, cihazın tanıtım tarihi hakkında net bir açıklama olmamasına rağmen kısa bir süre sonra tanıtılması bekleniyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz