Huawei’nin ABD’de yaşadığı zorluklara rağmen, Çinli şirket gelecekteki Huawei P40’la mücadele ediyor. Genel programı izlerseniz, akıllı telefon gelecek baharda sunulmalı ve ilk söylentiler çoktan yüzeye çıkmaya başlamış olmalı.

Huawei P40 (Pro): Avrupa’ya ulaşır mı?

Her ne kadar Mate 30 (Pro) küresel henüz mevcut değil, Huawei’nin cihazların üretimini durdurma niyeti yoktur. Bilgi tarafından bildirildiği gibi , Huawei zaten P30 ve Pro varyantı için halefi üzerinde çalışmaktadır, ki bu halk tarafından çok takdir edilmektedir.

P40, Şubat sonunda, 2020 Mobil Dünya Kongresi’nde sunulabilir, ancak Pro sürümü de dahil olmak üzere, biraz sonra serbest bırakılabilir. Bu nedenle marka, stratejisini değiştirmek istemiyor ve yasak olarak Şubat ayında resmen yürürlüğe girmesi gereken üç aylık bir uzatma aldı.

Huawei P40: Google’la mı Google’sız mı yola devam edecek?

Şimdi sorun, Huawei’nin bu sorunu nasıl çözeceğini bulmak. En etkileyici çözüm HarmonyOS’un gelişi ancak Android için bir destekleyici değil, tamamlayıcı bir işletim sistemi olarak sunulması. Buradaki düşünce, kullanıcıya bir çift işletim sistemi özümü ile Android ve HarmonyOS arasında geçiş yapma olanağı vermek olabilir. Richard Yu , IFA’da İtalyan yayın Corriere della Sera’ya HarmonyOS’un önümüzdeki baharda hazır olabileceğini söyledi.

Hauwei P serisi Android imzasına sahip ve bu yüzden de kalacak. Android, en azından açık kaynaklı çözümler temelinde ve EMUI 10 kullanıcı arayüzü tarafından desteklenen P40 ve P40 Pro’da çalışacak. Google hizmetlerinin varlığı fark yaratmada önemli olacak ve Mate 30 Pro ile olan deneyimimiz ancak bunu doğrulayabilir.

Huawei P40: Ne sağlayacak?

Önceki nesiller göz önüne alındığında, geçen Eylül ayında IFA’da sunulan ve Mate 30 Pro’da piyasaya sürülen P40 ve P40 Pro’da Kirin 990 işlemcisinin varlığını bekleyebiliriz. Yüksek düzeyde performans sunabilen bir işlemcidir ve yapay zekaya adanmış bir ünite ile donatılmıştır. Tüm model çeşitlerinde 5G bağlantısı desteklenmelidir.

P serisini bu kadar popüler yapan kamera ne olacak? P20 Pro’nun üçlü kamerasından ve P30 Pro’nun dört sensöründen sonra, en az beş sensörle donatılmış bir P40 Pro bekleyebilirsiniz! Şu anda fotoğraf sektörü ile ilgili hiçbir sızıntı yok, ancak muhtemelen ilk daha somut detaylar çok uzakta olmayacak.

P40 Pro’dan ne bekliyorsunuz? Yeni Çin amiral gemisinde ne bulmak istersiniz?

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz