Çinli teknoloji devi Huawei kendini daha da büyütmeye devam ediyor. Huawei’nin alt markası olan Honor ile satışlarında artış oranı güzel bir şekilde ilerliyor.

Geçen sene 200 milyon akıllı telefon satışını gerçekleştiren Çin’li şirket, özellikle de Mate 20 ve P20 satışları sayesinde adından sıkça bahsettiriyor. Çin’li teknoloji devinin asıl amacı ise, 2019 yılında dünyanın en çok satan telefonu olarak tahtta yerini almak istiyor. Hatta MWC 2019 alanında P30 ailesinin tanıtımının gerçekleşmesi beklentiler arasında. Adını sıkça duyuran ve hedefini gerçekleştirme yolunda ilerleyen firma aynı zamanda mağazalarına da yatırım yapıyor.

Huawei’nin İlk Mağazası İzmir’de Açılıyor!

Çinli firma Türkiye’de ilk deneyim mağazasının açılışını İzmir’de gerçekleştiriyor.

Huawei’nin uzun süredir Türkiye’de mağaza açacağı söylentiler arasında yerini alıyordu. Yakında açılacak olan mağaza ise İzmir’de olacaktır. 2 tane mağaza açılması ve biri İstanbul diğeri İzmir olması planlar arasında yerini almaktaydı.  İlk olarak İzmir’de açılacak olan mağaza, MaviBahçe AVM’de yerini alacak.

Müşterilere kendi telefonlarını ve notebook gibi ürünlerinin satışını gerçekleştirecek. Kendi akıllı telefon satışlarını arttırmak için mağazalarını burada da açmaya yavaş yavaş başlaması satışlarında iyi bir yol ilerlettiğinin göstergesi olduğunu da belirtelim.

9 Şubat tarihinde açılışı gerçekleşecek olan firmanın yeri Huawei MaviBahçe AVM içerisinde yerini alacak. Cumartesi günü açılacak olan firma şimdiden ses getirmeye başladığını ve 2019’da en çok satışı olmak için çaba gösterdiğini de görüyoruz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz