Huawei, dünyadaki “en güçlü” 5G modemi piyasaya sürdü!

Huawei, beşinci nesil Balong 5000‘in en güçlü ağ modemini gösterdiği Pekin’de özel bir etkinlik düzenledi. 6.5 Gbit / s’ye kadar iletim hızlarını destekliyor.

Bu modem, özerk (SA) ve özerk olmayan (NSA) ağ mimarileriyle çalışır ve 2G, 3G ve 4G LTE ile geriye dönük uyumluluğu destekler. Etkinlik sırasında üretici cihaz testlerini paylaştı: düşük frekans aralığında, yenilik 4.6 Gbps’ye ve milimetre aralığında 6.5 Gbps’ye kadar bağlantı hızına ulaştı.

Balong 5000 ayrıca araç üstü sistemler ile de test edilmiştir. Sonuçlar düşük gecikme süresi ile sağlam bir bağlantı gösterdi.

Huawei, beşinci nesil iletişimin test edilmesinin dünyadaki 10 ülkede geçtiğini söyledi. Gelecekte, Çinli şirket ağı 20 ülkede daha da genişletmeyi planlıyor.

Üretici, tüketici gadget(ürün)’larının satışlarından elde edilen gelirde % 50’lik bir artışla 52 milyar doları aşmayı unutmadı.

ABD pazarı olmasa bile, dünyada bir numara olacağız. Bu yıl veya bir sonraki kadar geç.
Ayrıca, CEO’su Richard Yu, MWC 2019 çerçevesinde, katlanır akıllı telefonunu Balong 5000 ve 5G şebekelerine destek vererek sunacağını doğruladı. Sergi 25 – 28 Şubat tarihleri ​​arasında Barselona’da yapılacak sunumu dört gözle bekliyoruz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz