Electronic Arts’ın DICE ortaklığında geliştirdiği büyük çaplı savaş oyunu serisi Battlefield, tekrardan oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor.

battlefield 6

Battlefield 3 ile popüler olan oyun, en son 2015 yılında Battlefield: Hardline’a yer verdi. Uzun süredir ekranda görmediğimiz oyun şimdi yeniden oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor. Bu kadar süre ara verilmesi modern savaşları özletti doğrusu.
Bu özlemin son bulacağı tarih ise iki yeni ekran görüntüsü fotoğraf ile kesinleşmiş durumda. Gelen görüntüler oyun içinden. Call of Duty ve Battlefield oyunları hakkındaki bilgileri daha oyunlar çıkmadan paylaşmasıyla ünlü olan Tom Henderson da bu ekran görüntülerinin yeni oyundan olduğunu doğruladı.

battlefield 6

Çıkan ilk ekran görüntüsünde bir harita mevcut. Bu harita önceki boyutlara benziyor. Ancak geri kalan kısmı görmediğimiz için kesin bir şey söylemek doğru olmaz. İkinci ekran görüntüsünde ise, bir savaş helikopterinin kokpitinde bir fırlatma istasyonu görüyoruz. Bildiğiniz üzere Battlefield 6, deprem, tsunami ve fırtına gibi doğa olaylarına yer verecek. Bu ekran görüntüsü de doğa olaylarının oyun içinde nasıl gözükeceğini gösteriyor olabilir. Zaten bu ekran görüntüsünde de bir hortum mevcut. Tahminlere göre oyun 6 Mayıs’ta tanıtılacak.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz