İlk Türk Netflix Dizisi Yayınlandı!

Geçtiğimiz aylarda haberi çıkan ve yayınlanması beklenen ilk Türk Netflix dizisi sonunda yayınlandı. Hakan: Muhafız (TheProtector) olarak isimi belirlenmiş olan dizide başrol de Çağatay Ulusoy oynamış olup, dizi oldukça büyük ilgi gördü. Fragmanı ile büyük ilgi gören Hakan: Muhafız dizisi konusu, oyuncuları gibi pek çok bilgi izlemeyenler için büyük merak uyandırmış olup, sizlere dizi hakkında ki bilgileri paylaşacağız.

İlk Türk Netflix Dizisi Hakan: Muhafız (TheProtector) Yayımlandı!

 

 

ÇağatayUlusoy’un başarılı oyunculuğu dikkate alınarak mükemmel bir dizi ortaya çıkmış olup, Netflix üzerinden ilk sezon izlenebilir olarak eklendi. Dizilerin bölümleri ise ortalama olarak 45 dakika sürerken ilk sezon da 10 bölüm yayımlandı. Diziyi izlemek isteyen kişiler ise Netflix üzerinden izlemeleri mümkündür.

Hakan: Muhafız (TheProtector) Dizisinin Konusu

İlk Türk Netflix dizisi olan Hakan: Muhafız dizisinde oyuncu kadrosunda başta Çağatay Ulusoy olmak üzere Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık, Mehmet Kurtuluş, Yurdaer Okur, Saygın Soysal ve Burçin Terzioğlu gibi isimler yer almıştır. TheProtector dizisi konusu ise tek başına ve kendi halinde olan bir çocuk olan Hakan’ın tarihte kendisine verilen bir görev olduğunu öğrenmesi ve bu görevin İstanbul’u korumak olduğunu bilmesi üzerine yaşantısının değişmesini izlemekte olup, aynı zaman da Hakan’ın yaşamında olan değişiklikler onu maceradan maceraya sürükleyeceğiniz izleyeceksiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz