Bu haberimizde IMDb puanına göre 2019 yılına ait en iyi 4 Türk filmini sizlerle paylaşacağız.

Aykut Enişte (2019)

IMDb puanı 7.5 olan Türk filminin içeriği komedi ve ailedir. Aykut eniştenin yalnızlığını ve aile özlemini konu alan film, oldukça başarılıdır. Aykut enişte evlenmek ister ve düğününe az bir sür kala tüm birikimini kaybeder. Daha sonra kendini bir ailenin içinde damat olarak bulur ve bu karışık durumda neler yaptığını anlatan bu filmi izlemenizi tavsiye ederiz.

Çiçero (2019)

IMDb puanı 6,7 olan filmin konusu tarih ve savaştır. 2. Dünya savaşını anlatan bu film tam tarih ve savaş severlere göredir. İlyas Bazna’nın Almanlar için yaptığı casusu konu alan Çiçero filmi, adını da İlyas Bazna’nın kendisine Çiçero kod adını verilmesi sonucu almıştır.

Bir Aşk İki Hayat (2019)

IMDb puanı 6,4 olan filmin konusu romantik ve dramdır. Yaptığı tercihlere göre hayatını yönlendiren bir adamın hikayesi bu filmde konu olarak alınmıştır. Umut adında karakterin aşk mı yoksa hayat mı arasında neyi seçeceğini ve neyin doğru olup olmadığını bilmeden hayatını nasıl sürdürdüğünü anlatan filmdir. Başrollerinde ise Bergüzar Korel ve Ali Bilgin vardır.

Organize İşler: Sazan Sarmalı (2019)

IMDb puanı 6.0 olan filmde Asım Noyan ve çetesinin maceralarını ele alıyor. İstanbul şehrinde olan organize işler sürdürülüyor ve Asım Noyan karakterinin söylediği yalanlar, insanları dolandırmasını ele alıyor. Yapımı Yılmaz Erdoğan’a ait olan film komedi ve aksiyon sevenler içindir.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz